PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877296}
4,9 4 324
oceny
4,9 10 1 4324
2,4 7
ocen krytyków
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
powrót do forum filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

10...???wtf???

ocenił(a) film na 3

Dużo osób dało 10 gwiazdek...Przypominam, że 10 gwiazdek to ARCYDZIEŁO!!!
Niektórzy nawet bez obejrzenia... i odwrotnie jedynki bez oglądania...
Ale może ja już nic nie kumam:).. w końcu nawet największe megashity dostają dziesiątki...a piękne filmy niekiedy jedynki.

robbob

bo to sponsorowane wpisy producenta. Film jest gniotem , dziś na wp piszą ze sale puste. Hehe

ocenił(a) film na 2
robbob

Film jest na pewno wyjatkowy pod jednym względem. Takiej ilości fejkowych kont troli liżących sobie nawzajem jajca, to jeszcze pod żadną polską produkcją nie widziałem. Oj gruba kasa poszła na promocję :)

robbob

Sorry, takie mamy społeczeństwo...

eltoro10000

Dokładnie,widać kto rządzi krajem i tą ciemna masą. Kurski im wyrobił gust haha.

wyciszkiewiczrafal

Obawiam się, że jedynie się w niego wstrzelił...

ocenił(a) film na 3
robbob

Właśnie obejrzałem na PrimeVideo i zmarnowałem czas. Nudne, głupie, nieśmieszne i ten koszmarny Zawierucha. Z tym filmem jest coś nie tak pod każdym względem.

robbob

Bo to trolle,albo nienormalni ludzie.

robbob

Gniot straszny a w dodatku jeszcze będzie 2 cze. Daruję sobie tej amatorki.

ocenił(a) film na 10
robbob

Kurcze, ja np lubię takie odmóżdzające komedie. Akurat do zrelaksowania się przed tv w piątkowy wieczorek...

Tamara_1140

lubisz nawet takie które jeszcze nie wyszły, i im też dajesz zasłużone '10'. Ale musisz być fajna w realu;)

ocenił(a) film na 10
robbob

zara przy pisie będzie to samo :)

ocenił(a) film na 6
robbob

Pewnie zwolennicy Konfy albo Nowoczesnej, Z przebiegu fabuły niema jednoznacznego potępienia postępowania głównych bohaterów, stąd też niektórzy mogliby to odczytać jako apologię tego co główni bohaterowie robili w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones