PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136940}

Gdzie jest Nancy?

Downloading Nancy
6,2 2 554
oceny
6,2 10 1 2554
5,0 2
oceny krytyków
Gdzie jest Nancy
powrót do forum filmu Gdzie jest Nancy?

nie ufażam się za osobę głupią, która ciężkich filmów nie rozumie. Studiowałam media i wiedzę o filmie ale to jest chore kino dla chorych ludzi

ocenił(a) film na 10
dona.marie

Było to napisać w stylu onetowych komentarzy: "Studiowałam media, mam wiedzę o biznesie, filmie i życiu, mam duży dom, dwa samochody, szczęśliwą rodzinę, nie kupuję w Biedronce i dlatego uważam że to film dla chorych ludzi". Miałoby o wiele lepszy wydźwięk.

erde

Nie uFażaj się dalej :)
Chory film to Guinea Pig, Salo, Men behind the sun.
Ty chyba nie widziałaś chorych filmów :)

Marelciaaa

Rzeczywiście,nie miałam przyjemności oglądać powyższych filmów.

erde

kupuję w Biedronce i nie jeżdżę samochodem proszę szanownego Pana. Co do pierwszego fragmentu wypowiedzi mam przyjemność się zgodzić. A film jest chory nie dlatego, że prowadzę taki tryb życia.

dona.marie

Myślę, że to nie jest kwestia przyjemności, ale można ze zwykłej ciekawości obejrzeć te filmy, choć nie powiem, nie są one dla widzów o słabych nerwach. Sceny z Men behind the sun chodzą za mną do dziś pomimo tego, że dawno oglądałam ten film. Warto sprawdzić, że są filmy bardziej chore od tych, które do tej pory uważaliśmy za takie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones