PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430221}

Naruto Shippūden: The Movie

Gekijō-ban Naruto Shippūden
7,3 4 411
ocen
7,3 10 1 4411
Gekijō ban Naruto Shippūden
powrót do forum filmu Gekijō-ban Naruto Shippūden

to już 4 film z serii Naruto i już 4 raz kończy się po raz kolejny zmodyfikowanym Rasenganem... żenada. Nie ma żadnych konkretnych odnośników zględem fabuły z odcinkowego anime (producenci chyba nie mają jaj na to). Poza tym ogólnie seria Naruto zaczyna podupadać (100x lepiej, nawet z fillerami, radzi sobie Bleach), a głównemu bohaterowi przydałby się jakiśdopalacz w postaci nowych technik i mniej żałosnego charakteru... aj kto możliwe, że Naruciak od 1 odcinka i 1 filmu wogólnie nie zmienił swojego charakteru??? Ehh... panie Kishimoto, proszę się skupić na głównym bohaterze a nie Sasukaczu, bo to trochę boli.

KACPER_3

Ja tam osobiście wolę czytać mangę, a anime to tylko tak jako dodatek na chłodny wieczór. Przynajmniej w mandze Naruto stał się trochę bardziej poważny i nie jest już takim dzieckiem (muszę przyznać, że na początku mnie straaaasznie denerwował) :P
No a fillery... eh, no szkoda pisać :/

KACPER_3

A co ma Kishimoto do wersji tv i filmów kinowych? Dla mnie to manga jest wyznacznikiem fabuły i charakterów a nie anime, które tylko przenosi na ekran komiks, strasznie go przy tym przerysowując w wielu momentach. Shippuudena nawet nie chce mi sie oglądać, bo ziewam z nudów po pierwszych 20 odcinkach. To jeden wielki filler przeplatany wątkami z mangi. Kishimoto nie ma z tworzeniem anime ( a tym bardziej kinówek) nic wspólnego przecież. Dlatego wersji animowanej brak tej świeżości którą ma manga (przynajmniej ja mam takie odczucia).

sakurazukamori

[URL=http://naruto-rpg.345.pl/index.php?id=rabuj&uid=3726][IMG]http://naruto-rpg .345.pl/sygnatury/mali.png[/IMG][/URL]

ocenił(a) film na 10
KACPER_3

Osobiście bardzo lubię głównego bohatera, a Rasengan jest jedną z moich ulubionych technik [nie wliczając niektórych technik Gaary]. Ogółem jest to jedyny film Naruto na którym się nie nudziłam właśnie dlatego, że Uzumaki jest bardziej dojrzały. Wcześniej to był taki dzieciak, ale i tak miał w sobie coś, co sprawiało, że go lubiłam. Teraz czekam na piąty film i przygotowuję się, że będę musiała oglądać Sasuke. =.='

użytkownik usunięty
melissa_14

Film kiepski.
A co do serialu to zgodzę się że upada."Naruto" jest sto razy lepszy od
"Naruto Shippuden">Zresztą jest od chuja zajebistych anime więc mamy co
oglądać.Nie trzeba się męczyć z tym :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones