PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5822}
7,1 14 048
ocen
7,1 10 1 14048
7,6 9
ocen krytyków
Ghost World
powrót do forum filmu Ghost World

świetny film. aż szkoda, że nie widziałem go od razu, kiedy wyszedł, bo wtedy chyba bym się posikał z wrażenia i pochłonął go całą swoją gówniarską duszą. z drugiej strony teraz byłem w stanie lepiej go ocenić i bardziej docenić, więc może to i lepiej.

nie, jednak nie. żałuję, że go nie widziałem 10 lat temu. takich przeżyć, jak w młodości później się już nie ma.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

Racja dlatego cieszę się że jestem jeszcze nastką. Świetne przeżycie i siki z wrażenia były :)

ocenił(a) film na 10
LadyMassacre

teraz juz chyba nie:)

ocenił(a) film na 6
LadyMassacre

Co zrobilo na Was az takie wrazenie? Bo nie rozumiem

ocenił(a) film na 8
Mudshark

Zawsze można coś zapalić lub wypić i przeżycia są zbliżone.

ocenił(a) film na 8
Mudshark

Hah! Obejrzałam ten film w wieku nastoletnim- miałam chyba 16 lat i ten film mnie wtedy TOTALNIE pochłonął- w wieku nastoletnim to był mój film na chandrę. Kochałam go! Dzisiaj obejrzałam ponownie po ponad dekadzie i fakt- perspektywa z wiekiem się zmienia. Dalej uważam, że to bardzo udany film.. po prostu brakuje mu tej magii, którą miał- magii która napędzała nadzieję, ekscytację na dorosłe życie, w które wkraczałam. Nie wiem, może pieprzę bez sensu dla niektórych, ale z wiekiem ta magia mija. I co teraz? Pracuję w gównianym korpo, jestem singielką po rozwodzie i właśnie wychodzę z zaburzeń odżywiania :-/ Idź pan w ch*j z taką dorosłością! Ale film nadal polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones