Die, Monster, Die!

1 godz. 20 min.
5,4 269
ocen
5,4 10 269
248
chce zobaczyć
{"type":"film","id":127677,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Die%2C+Monster%2C+Die-1965-127677/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Giń Stworze, Giń!
  • Bardzo ciekawy film S-F z lat 60-tych XX wieku gdzie się jeszcze nikomu o dzisiejszych głupiznach nie śniło. Ma to coś, ten baśniowy klimat który w niczym nie ujmuje emocjom i akcji. Do tego elegancja i kultura bez chamstwa ze starodawną etyką i zasadami aż miło popatrzeć. Klasyczny, duży i mroczny dom z wielkim ogrodem to samo w sobie jest poezją. Aktorska szkoła też dobra. Polecam.

• Amelie_19 ocenił(a) ten film na: 5

Jordan66 Trochę zabawne, ale i urocze jest przedstawienie kobiety i mężczyzny, a raczej tego, że kobieta jest 'damą w opałach' a mężczyzna jej ' rycerzem na koniu ' :P

• Amelie_19 Na pewno to lepsze niż Karolak z ulaną gębą i z pierścionkiem zaręczynowym w dupie.

Jordan66 a gdzie to można takie rzeczy oglądać? :D nie przepadam za rodzimym kinem, a Karola nie trawię, jego głupota poraża a talentu jak nigdy nie widziałam, tak dalej nie widzę. :)
    [ gdy przestanę odpisywać to znaczy, ze wyskoczył mi limit, ehh ]

• Amelie_19 W Ciacho, najsłynniejszym polskim filmie ostatnich lat można było takie żenady oglądać :/

Jordan66 słyszałam o tym filmie i niestety postanowiłam go oglądać, skończyło się na tym, że po 10 minutach odkurzałam sobie w pokoju a film leciał w tle i szczerze? odkurzanie było duuuuuuuuuużo lepsze. ;)

• ciernisty11 ocenił(a) ten film na: 8

Jordan66 tak jest!, świetny lovekraftowski klimat i interpretacja