PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=59}

Godziny szczytu

Rush Hour
7,2 73 657
ocen
7,2 10 1 73657
6,1 10
ocen krytyków
Godziny szczytu
powrót do forum filmu Godziny szczytu

Marzę o tym filmie na DVD, lecz nigdzie nie mogę go znaleźć. Czy on w ogole był wydany w Polsce? Przeszukałem sklepy, merlina, wypożyczalnie i nic :(;/ Czy gdzieś w necie można ściągnąć nietknięty film z menu i dodatkami w wersji DVD? Może to być nawet zagraniczne wydanie. Nie interesują mnie żadne divixy i inne syfy.

ocenił(a) film na 10
makintosz

Niestety polska tego filmu na dvd niewydala sadzilem ze przy wydaniu trzeciej czesci na dvd pomysla o pierwszej a tu nici:(:(:(

mihle

A niech to szlag trafi ;/ Widzę, że nie ma szans w Polsce kupić tego filmu na dvd. Uzbieram większą kaskę i pomyślę nad amazonem, ale niestety trzeba będzie się użerać z blokadą regionalną, nie będzie lektora ani nawet pieprzonych napisów, ale to najmniejszy problem. Poza tym jeszcze na amazonie niczego nie kupowałem. Kto to widział, aby wydać 2 i 3 część, a 1 nie ;/

makintosz

Nie musisz kupować za granicą. Nie wiem czy sprawdzałeś, ale spróbuj zamówić ten film w sklepie www.oceandvd.pl. Ten sklep, na indywidualne zamówienie, od jakiegoś czasu sprowadza filmy nie wydane przez polskich dystrybutorów.

zygmaj

O, jednak ten film był wydany w Polsce przez Vison, ale "nakład wyczerpany". Dzięki, napiszę do nich i zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones