PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 921
ocen
4,4 10 1 12921
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Nie to jakiś koszmar, nie mogłem się doczekać na 3 część o Santim, a tu taka lipa, że nie mam słów. Ale ubaw miałem po pachy. W dwójce gracze Realu jezdzili najnowszymi a8 na treningi a tu na Mundial jadą starą S klasą, mieszkają w podrzędnym hotelu (jak na WORLD CUP), jeszcze do tego na mundialu miedzy grami maja czas na dupy, sluby i pogrzeby. W dwójce jeżdzili Lambo a tu? ledwo co na RANGE'a ich stać ?

Szkoda, że w takiej kiszce zagrałą Kasia Smutniak, nic rewelacyjnego jej po tym nie wróżę.

Najlepsze jeszcze było to ze główni bohaterowie grzeją łąwę całe mecze, hahaha, przyuważcie jeszcze tą "nieoczekiwaną zmianę koszulek" Liama na ławce ma zawsze granatową ale jak wchodzi to ma już białą. Beckham też niby w jednym meczu a tu raz ma krótki a raz drugi rękawek. Ale najlepsza jest koszulka na koniec z napisanym mazakiem napisem RIP CHARLIE.

Ale to była jedna z najlepszych komedii mojego zycia, dziewczyna caly czas mowila mi ze smieje sie jak idiota.

GRATULUJE tego filmu wszystkim twórcom. :)))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones