PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237715}

Gol 3

Goal! III
4,4 12 921
ocen
4,4 10 1 12921
2,0 3
oceny krytyków
Gol 3
powrót do forum filmu Gol 3

Chyba wszyscy co oglądali dwie pierwsze części byli podekscytowani co stanie się w trójce. A tu jest taka lipa, że gorszej być nie może. Po prostu nie potrafię wyrazić swojej frustracji tym partactwem. Pozdrawiam fanów filmu gol i gol 2

wolin1221

Zgadzam sie, totalne rozczarowanie, bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 1
wolin1221

ja też się zgadzam.. nijak to się ma do pierwszych dwóch części.. bardzo kiepski film..

wolin1221

Podpisuję się pod wypowiedzią również- Porażka..
Najbardziej rozczarowana jestem tym, iż nie wyjaśniono wątku z dziewczyną Munez'a. przecież ona na koniec 2 części była ewidentnie w ciąży..

edytka_tl

Munez mowil komus ze nie wyszlo mu z jedna dziewczyna, napewno chodzilo o Roz. A o dziecku nie musial sie dowiedziec tak jak jego kolega z Anglii.
Ewidentnie chcieli zrobic film o Anglii, szkoda tylko ze nie wystapil Harris.
Ten film nie ma nic wspolnego z poprzednimi czesciami, Munez stal sie postacia trzecioplanową.

ocenił(a) film na 4
TakeMeToBrasil

eh... lipa... Film jako film był nawet niezły, ale Film jako kontynuacja dwóch pierwszych (nie musze wspominać świetnych) filmów, to porażka. za mało piłki w piłce, za mało kontynuacji w kontynuacji. daje 4 za to, ze nie był okropny i za sentyment do części 1

DarkBartek

Zgadzam się z wszystkimi wcześniejszymi opiniami, pierwsza i druga część filmu na tle trzeciej są genialne. Ostatnia część zupełnie odstaje, nie jest kontynuacją dwóch pierwszych, jak należało się spodziewać, ale opowiada zupełnie nową historię piłkarzy, którzy zupełnie nie przypominają gwiazd futbolu, jak dla mnie 2/10 tylko i jedynie dlatego, że w filmie pojawiły się fragmenty meczów na mundialu

ocenił(a) film na 3
lilak

A mi nawet nie chodzi o to, że ostatnia część nijak ma się do poprzednich, bo akurat w tym wypadku w miarę satysfakcjonuje mnie to jedno zdanie Santiago, że nie wyszło mu z Roz. Po prostu fabuła jest fatalna, tak naprawdę nie wiadomo, o co w niej chodzi, a sceny, w których główni bohaterowie grają na boisku, są żałosne, i szkoda o nich mówić. Pierwsze części - mimo że to oczywiście bajka - były bardziej realistyczne. Dobra muzyka - to trzeba podkreślić.

PoisonGirl26

też mi się nie podobał. 1 i 2 część były super i nie mogłam się doczekać co będzie dalej, a tu takie zaskoczenie (niemiłe oczywiście). Film dużo traci bez Gavina. Zastanawiam się co Santiago robi na plakacie tego filmu...... Wystąpił w kilku scenach więc powinni go umieścić w napisach i to małą czcionką. Ta część nie miała z nim wiele wspólnego. Ale gdybym przez pół filmu musiała patrzeć na tą straszną fryzurę lub jak płacze (bo praktycznie tylko to robił) to może lepiej że go nie pokazywali.

ocenił(a) film na 2
wolin1221

Co to w ogóle miało być? Chyba im się scenariusz gdzieś zerwał. Porażka. Podzielam zdanie pozostałych.

ocenił(a) film na 7
sedici

zgadzam się z wami, ale nie do końca...
film jako kontynuacja był rzeczywiście bardzo denny... jednak jako osobna historia był bardzo dobry i poruszający
i właśnie za końcówkę daje 7/10

wolin1221

Gol 1 i 2 znakomite a to to kompletna porażka! Zamiast nagrać kontynuację przygód Santiego zrobili jakiś badziew o dwóch angolach. Ja bym lepszy scenariusz napisał!

ocenił(a) film na 2
wolin1221

dałem 2/10 a nie 1/10 tylko ze względu na Kasię Smutniak. A film tak dobrze się zapowiadał po 1ce i 2ce

matejlbn

bylem załamany jak obejrzałem trojkę. się dziwiłem dlaczego tego w kinie nie było, już wiem dlaczego .. dałem 3

ocenił(a) film na 1
wolin1221

zgadzam się. ale ja nadal się łudzę, że to miał być zupełnie inny film, a GOLa 3 jeszcze nakręcą!

pilka1142

Prawie dwa lata trzymalam ten film na dysku i dopiero dzisiaj się skusiłam do obejrzenia. I macie racje, masakra!!! Dwie pierwsze części świetne, zwłaszcza pierwsza. Co oni zrobili z tym filmem nie wiem. Te wątki były takie seee. A Najbardziej szkoda że tak zgnoili postać Muneza :((
Żałuję, że obejrzałam trzecią część. Jutro obejrzę jedynkę, żeby zatrzeć te złe wrażenia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones