Gorący pościg

Hot Pursuit

2015 1 godz. 27 min.
5,6 25 629
ocen
5,6 10 25629
5 659
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":4}
{"type":"film","id":711852,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hot+Pursuit-2015-711852/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gorący pościg
  • bropek ocenił(a) ten film na: 5

jak na komedię mało śmieszny, gra Vergary jakaś męcząca, zresztą główna bohaterka też sztuczna. Zmusiłem się by dotrwać do końca.

• bropek Chyba widzieliśmy inny film... Twój komentarz zupełnie nie odzwierciedla filmu

• bropek ocenił(a) ten film na: 5

Marek84 Mój komentarz odzwierciedla moje odczucia i spostrzeżenia po seansie.
    Nie ma problemu, jeśli ktoś miał inne:)

• soglif3 ocenił(a) ten film na: 6

bropek no wiesz co??? wszyscy daja 8 ,a ty 5? wsztydź sze...;)

• smoke_city ocenił(a) ten film na: 3

soglif3 Ja dałem "aż" 3 i też się z tym głupio czuję :P

• Nervosol ocenił(a) ten film na: 1

bropek Dałem 1, wahałem się nad dwójka ale przypomniałem sobie "kolejny znakomity" film tej aktorki i nie mogłem dać więcej. Przewijałem żeby to tylko odbębnić!

• kania880 ocenił(a) ten film na: 5

bropek Spodziewałam się więcej po tym filmie. Też dałam 5, ale mi z kolei podobała się gra aktorska Vergary. Reese trochę mało komediowa.

• kkutz ocenił(a) ten film na: 4

kania880 Podobnie. Wielkie rozczarowanie filmem. Słaba Reese - świetna Vergara. Zmusiłem się (2-gie podejście) do oglądnięcia do końca. Myślałem o 2-3/10. Końcówka jakaś lepsza = 5.

• sokoleokoo2 ocenił(a) ten film na: 6

bropek Film średniak, Reese zagrała dobrze ale Verga to dramat jakiś nawet się nie starała, ciągle ta dziwna kamienna mina, a już myślałem że Jack Cholewa leci w kulki ale Verga to jakiś dramat.