PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807821}

Gore

391
chce zobaczyć

Gore
powrót do forum filmu Gore

Netflix pozbył się z House of Cards Kevina Spaceya a zaprosił go do innego filmu, bezsens totalny...

VERTiCALE

Dobra rozejrzałem się po internecie trochę, film został anulowany - https://www.thesun.co.uk/news/4841010/netflix-cancels-kevin-spacey-gore-vidal-mo vie-house-of-cards/

VERTiCALE

Anulowana została chba dustryucja. Sam film z tego co wiem powstał, ale trafił na półkę.

użytkownik usunięty
VERTiCALE

Rynek hollywoodzki jest mega popieprzony. Ogólnie ludzie powinni oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych tak w kwestii Kevina. Tu pewnie Spacey się rozchodziło tak jak w przypadku "Wszystkie pieniądze świat" - Scott bała się, że ludzie nie pójdą na film, bo gra tam aktor oskarżony o molestowanie. Spoko, rozumiem jego obawy, ale chociaż powinnien się wstrzymać z dystrybucją do czasu wyjaśnienia sprawy zamiast wymieniać go na Plummera. Wolałbym obejrzeć Spacey w roli Getty'ego seniora niż Plummera, bo jako aktor robi świetną robotę. Co do człowieka w życiu prywatnym nie mam opinii.

100% racji

VERTiCALE

Jeszcze oscara dostanie za całokształt. Spokojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones