PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95938}
6,7 109 185
ocen
6,7 10 1 109185
4,7 9
ocen krytyków
Gothika
powrót do forum filmu Gothika

film ujdzie

ocenił(a) film na 7

ale dziwna rola Roberta, ten doktor nie wiadomo po co jest w filmie? ani nie pomaga Mirandzie ani nie przeszkadza, ani nie ma romansu z nią, może miał być taką postacią na którą widz w pierwszej kolejności ma rzucać podejrzenia o to że jest jakoś związany z gwałtami w psychiatryku i morderstwem męża Mirandy ale twórcom filmu coś nie wyszło ?

ocenił(a) film na 7
Angel_35

Moim zdaniem jest właśnie tak jak piszesz - ma zmylić odbiorców, że to on coś knuje i okłamuje główną bohaterkę.
Kiedy pierwszy raz oglądałam ten film, dałam się trochę wpuścić w maliny w tej kwestii :)

ocenił(a) film na 6
Angel_35

Jestem świeżo po seansie i zastanawia mnie co w szufladzie u Petera granego przez Downey Jr robiło wspólne zdjęcie jego i Chloe. Ktoś coś wie albo się domyśla? Coś ich łączyło? Chyba nie było o tym nic wspominane w samym filmie. Przeglądałem tematy ale nie widziałem chyba nigdzie poruszonego tego tematu na forum.

Angel_35

Come back po dragach/odwykach więc musieli gdzieś go zacząć wkręcać i role mu taką bardzo trzecioplanową powierzyli.Może do niego specjalnie była napisana, któż to wie ?

NastyMosquito


wizyta u terapeuty może ci pomoże, choć ja w to wątpię...

kotbury

Kotek, masz rozdwojenie jaźni.Odpisałeś to samo do dwóch osób.Skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą :-D A nawiązując do mojej wypowiedzi sprzed 4 lat.Cytat o Robercie D.Jr z Wiki -"He was fired from the show in the wake of drug charges in 2000 and 2001. He stayed in a court-ordered drug treatment program and has maintained his sobriety since 2003.". Zu ju spik inglisz?Powiąż zatem daty i zaświeci światło w twoim umyśle.Pa.

Angel_35


wizyta u terapeuty może ci pomoże, choć ja w to wątpię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones