PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252644}

Hałas

Noise
6,0 1 444
oceny
6,0 10 1 1444
Hałas
powrót do forum filmu Hałas

Film jest po prostu głupi. Jeszcze by tego brakowało, żeby się znalazł jakiś idiota rozwalający samochody za to, że wyje ich alarm.

Wlod

A nie słyszałeś co mówił ktoś tam z policji w filmie? Przez 7 lat żaden alarm nie przeszkodził ani nie zaniechał kradzieży samochodu. I wg mnie to jest prawda. Te "wyjce" są bezsensowne, zwłaszcza, że właściciela na ogół nie ma w pobliżu by go od razu wyłączył. Popieram ideę tego filmu. Alarm powinien uniemożliwiać kradzież czy przeszkadzać, a to tylko wyje i wyje i nikt na mieście na to nie zwraca uwagi poza nienawiścią ludzi do właściciela wyjącego auta. A złodziej jak kradnie auto to już umie wyłączyć go w kilka sekund więc co to za przeszkoda?

vbazyl

No tak, ale nie o tym mówię. Raczej mam na myśli to, że gdyby w moim samochodzie przez przypadek załączył się alarm, i przyłapałbym jakiegoś idiotę(vide film) na dewastowaniu mi auta dlatego,że mu wycie przeszkadza, to nie ręczę za siebie. Boję się, że ktoś załapie wzorce z filmu i seryjnie rozwali komuś brykę. A co do idei alarmu, to zupełnie inna rzecz, i tu masz rację.

vbazyl

Skoro już tak narzekacie na alarmy samochodowe, to może zastanowicie się przy okazji, czemu mają one tak małą skuteczność? Czy to wina samego alarmu czy może nas wszystkich?

WEBMAC

To wina ludzi, że alarmy są nieskuteczne, dlatego też i ludzie powinni zaprzestać ich produkcji i wsadzania do naszych aut. Ja osobiście jak dorobię się własnego autka to wyłączę ten badziew jeśli będzie.

vbazyl

Ludzie pomyślcie trochę... Ja mieszkam w wielkim mieście i bardzo rzadko zauważam alarm który włącza się samoczynnie.. Po za tym zajmuję się serwisem sprzętu elektronicznego więc mogę co nie co o tym powiedzieć. Technologia idzie do przodu i czujniki jak i same centralki stają się coraz bardziej nowoczesne... Nie są już tak jak kiedyś, wrażliwe na temperaturę, wyładowania atmosferyczne i przelatujące samoloty.. Z resztą wyjący alarm dokucza też właścicielowi auta, bo wiadomo ze nie jest już tak skuteczny... Co do filmu to gniot... Ktoś miał moim zdaniem głupi pomysł i go zrealizował.. Tak samo jak by nagrać film o dzwoneczkach tramwajowych.. albo o trzaskających drzwiach od windy... Totalny idiotyzm... Nie da się tak po prostu uciszyć miasta i ludzie mieszkający w nim powinni się do tego przyzwyczaić.. Jak nie to na wieś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones