PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5998}

Hakerzy

Hackers
6,8 28 834
oceny
6,8 10 1 28834
7,7 3
oceny krytyków
Hakerzy
powrót do forum filmu Hakerzy

...gdyby usunąć wszystkie te efekty, kolorowe stroje i inne dziwactwa.
Jako ciekawostka 19-letnia Angelina i jej pierwszy mąż.

ocenił(a) film na 8
2222

tru

ocenił(a) film na 8
2222

Ciekawostka jak ciekawostka , ale Angelina bardzo fajnie z tymi krótkimi włosami wyglądała :-)

ocenił(a) film na 4
nightgale

Tylko że cycki ma coś dziwnie małe (jak na Angeline) :D

ocenił(a) film na 8
aethersis

W chwili obecnej pewnie cieszyła by się z jakichkolwiek.
Aby własnych...

2222

Wydaje mi się, że właśnie te dziwaczne stroje i efekty składają się na charakter tego filmu. Moim zdaniem, stara się być zbyt poważny, w związku z czym jest trochę taki niedorzeczny i pretensjonalny. Ale to wciąż klawy film :)

ocenił(a) film na 10
mosheh

Dokładnie :) a co do tych strojów i kolorów to nie byłbym taki znów pewny, biorąc pod uwagę że akcja filmu dzieje się w 1995 roku na ulicach Nowego Yorku a główni bohaterzy są typowymi indywidualistami z podziemia to jak dla mnie i mojej wiedzy o tej muzyce, tych czasach i tym mieście, to brzmi i wygląda bardzo realistycznie... no dobra, nie grzeją non stop ale reszta się zgadza o.O ?

ocenił(a) film na 8
2222

Wg mnie "efekty, kolorowe stroje i inne dziwactwa" + muzyka The Prodigy w soundtracku są tym co najbardziej tworzy ten film. Powiem szczerze, że dla mnie najlepsze z tego filmu są postacie i ich relacje, a nie wątek walki z Plague.

ocenił(a) film na 8
aquashe

Dokładnie, mogliby z tego filmu zrobić swego rodzaju dynamiczną, przerysowaną obyczajówkę i chyba lepiej by nawet na tym wyszedł.
Niemniej, dziś sobie odkurzyłem "Hakerów" i dalej dają fun i fajnie odtwarzają tamten klimacik.
No i VooDoo People jako tło dla ucieczki na rolkach - miodzio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones