PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507623}
6,9 17 479
ocen
6,9 10 1 17479
5,3 7
ocen krytyków
Hesher
powrót do forum filmu Hesher

Nie wiem o co Wam chodzi, prześmieszny film! I odkąd to filmy muszą być realistyczne? Ten był
świetny - scenariusz, Levitt... momentami płakałam ze śmiechu. No ale to kwestia poczucia
humoru. Jak dla mnie bomba;)

maruta_hiro

Ja również się pośmiałam, głównie z metafor Hesher'a :D dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 8
Rang_o

Mam pytanko, skoro dla ciebie jest 8/10 to dlaczego dałaś 7?

ocenił(a) film na 9
maruta_hiro

To drugi film jaki oglądnąłem w życiu, połączone wspólnymi moimi odczuciami: po pierwsze mieszanka emocji przy oglądaniu - w jednym momencie śmiałem się jakby ktoś "wyje*ał mi czerep", w drugim dostawałem rozklejenia. Po drugie - praktycznie brak efektów specjalnych, a wiadomo jak teraz się popularnie uważa wśród tłumu, pniaków i buraków - czym więcej efektów, tym lepiej. Po trzecie - ani jednej osoby, która grała nieidealnie. W tym filmie babcia, TJ, Hester, ojciec Hestera - na mój gust po prostu wszyscy grali perfekcyjnie. Po czwarte - fabuła z licznymi zwrotami akcji, cały czas ciekawa, na tyle ciekawa, że nawet nie bawiłem się podczas filmu w zgadywanie co dalej zaserwuje mi reżyser.

Pierwszy z tych filmów to "Nietykalni" i pomimo, że obu filmów porównać się nie da to w tym jeszcze występowało moje codzienne "wy*ebanie na świat", chodź może nie aż do takiego stopnia i jeszcze muzyka, która jest świetna. Metal rządzi - wiadomo, nie muszę chyba wspominać.

Odejmę od tej słodyczy jeden punkt, za parę szczegółów logicznych, które mi nie pasowały.
Oklaski, w pełni zasłużone z mojej strony 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones