PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760804}
4,5 2 843
oceny
4,5 10 1 2843
Holidays
powrót do forum filmu Holidays

Znacie jakieś inne antologie godne uwagi? Oprócz 'Southbound', 'A Christmas Horror Story', 'All Hallow's Eve', 'Tales Of Halloween'? Bo te już widziałem.

dragaz_filmweb

Trylogia v/h/s

ocenił(a) film na 5
gdaas88

A coś innego? Bo to jest found footage a ja akurat w takiej paradokumentalnej formie nie lubie oglądać

ocenił(a) film na 5
dragaz_filmweb

Obie części All Hallow's Eve

ocenił(a) film na 5
robsonkrynicki

Oglądałem

ocenił(a) film na 5
dragaz_filmweb

Drżyj albo giń z 2012 chociaż tam jest niewiele godnych uwagi historii, a tak to starsze filmy np Mroczne Opowieści czy Worek na Zwłoki.

ocenił(a) film na 5
dragaz_filmweb

Z tych gówien to v/h/s akurat najbardziej daje radę, chociaż Southbound też niewąski.

ocenił(a) film na 6
dragaz_filmweb

Trilogy of Terror, Upiorna noc halloween.

ocenił(a) film na 6
dragaz_filmweb

Polecam "The ABC's of death". Obie części. :)

http://www.filmweb.pl/film/The+ABCs+of+Death-2012-628615
http://www.filmweb.pl/film/ABCs+of+Death+2-2014-691408

ocenił(a) film na 8
dragaz_filmweb

z niewymienionych jeszcze pametam "two evil eyes" i trick'r'treat"

ale polecam te serie w ktorych kazdy odcinek to niezlalezna historia jak "tales form the darkside", "tales from the crypt" albo "masters of horror"

dragaz_filmweb

Jeśli nie odrzuca Cie klasyka kina, to polecam świetne filmy sprzed lat: "Dead of night" z 1945, "Black Sabbath/I tre volti della paura" z 1963. Z nowszych to koniecznie "Southbound", jeden z najlepszych horrorów 2015 roku.

ocenił(a) film na 2
dragaz_filmweb

Black Christmas 1974, dwie czesci Cicha Noc Smierci Noc, Evil Christmas 1980 wszystkie genialne nie to co te nowe szajsy.

ocenił(a) film na 5
dragaz_filmweb

Mistrzowie horroru w pewnym sensie. Każda historia(odcinek) jest robiona przez innego reżysera, ale w przeciwieństwie do etiudy są dość długie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones