Huśtawka

2010 1 godz. 34 min.
6,2 10 175
ocen
6,2 10 10175
3 767
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
powrót do forum filmu Huśtawka
 • angelika11455 ocenił(a) ten film na: 9

  To jak to w końcu się skończyło? On wrócił do swojej żony czy został z kochanką? Bo nie rozumiem :// Chodzi o sam
  koniec.

 • Canyon7 ocenił(a) ten film na: 9

  angelika11455 Tu chyba mamy sobie sami odpowiedzieć :) Ale wiesz oboje byli przez 5 lat parą w rzeczywistosci w realu :))) Maja nawet dziecko ale oboje sie rozstali dwa lata temu. I wiesz Karolina teraz ma partnera dentyste. Serio :))))

 • Canyon7 ocenił(a) ten film na: 9

  Canyon7 Jak krecili ten film oboje byli parą :)

 • crstw70 ocenił(a) ten film na: 8

  angelika11455 bo koniec nie jest o tym,z kim gość został ale o tym,że (prawie)każdy facet wybierze wariatkę a nie miłą,opiekuńczą, poukładaną,lojalną mameję.

 • crstw70 To chyba nie do końca tak. Końcówka pokazuje że on może podjął decyzję że chce być z Karoliną ale za późno było, dziewczyna zeszła ze starego toru ktorym szła i poszła swoją drogą a on jej już nie gonił...pozwolił jej iść. Oznacza to ze ona za długo czekała aż on się zdecyduje. Tak to jest z facetami i o tym chyba jest ten film...;-) Lubią poukładane życie - obiadek, wyprane i poskładane koszule, ciepły dom. Ale to się nudzi i trzeba do życia wprowadzić szaleństwo, nieprzewidywalność, adrenalinę i namiętność. Te dwie kobiety były swoim kompletnym przeciwieństwem tak w urodzie jak i w charakterze. I jakby były dopełnieniem tego faceta.