PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6268}

Huzar

Le hussard sur le toit
6,9 1 456
ocen
6,9 10 1 1456
Huzar
powrót do forum filmu Huzar

Opowie mi ktoś co sie działo między tym jak ona powiedziała, że jeszcze nie che jechać(była wtedy pijana) do momentu kiedy on mówi "mogła pani umrzeć".Co sie wtedy działo mieżdzy tymi dwoma?

ocenił(a) film na 8
Nia

no to on się na nią obraził i zaczą się pakowac juz on cos do niego gadała ze jest nad wrarzliwy i gdy juz mial wyjezdzac on omalo nie zemdlala oparta o szybe on do niej podbiegl i spytal sie czy zle sie czuje a ona zaczela go dotekac po glowie a on calowal jej dlon potem przeprosil. ona postanowila isc spac i soie chfiala na nogach i gdy upuszczala swiecznik wygladala jak trup dostala padaczki spadla ze schoduw i piana toczyla sie jej z ust. on do niej podbieg przeniusl kolo kominkai zaczol ja rozbierac i nacierac alkocholem a ona wrzeszczela ze woli umzec no i nacieral ja cala noc i dawal alkochol do picia nie miala zadnych szans a przezyla i rano mu podziekowala a teraz ty mi napiszesz co bylo nasamym poczatku do mometu w ktorym zaczal uciekac=*)

Dragonfly_8

Ja niestety nie pomogę, bo też nie widziałem od początku. Dołączam swoją prosbę: co było w liście, który jej odesłał na samym końcu?(na chwilę człowiek wyjdzie z pokoju, a jak wraca zastaje napisy końcowe)

ocenił(a) film na 8
Tomeasz

z tego co pamietam nie mowili co bylo w liscie natomiast narrator mowil ze na dlogo przed tym jak ona sie skapla ze kocha huzara to jej moz zdal sobie z tego sprawe i pozwoli jej odejsc by mogla byc z tamtym

Nia

Ale ona odeszła na końcu? Bo nie zdrzumiałam końcówki...
A jak on uciekał to jak uciekał pierwszy raz przed tymi ludźmi co ją spotkał?

ocenił(a) film na 8
Nia

o to chodzi ze nie wiadomo bo film si skonczyl jak ona chodzila po balkonie i czytala list a narrator mowil to co wczesniej napisalam.Jak poraz pierwszy uciekal to spotkal lekarza i pomagal mu potem jak jechal do kumpla i znowu go gonili to wpadl do jej domu

ocenił(a) film na 8
Dragonfly_8

czy ktoś mi w końcu napisze co było na początku?!

ocenił(a) film na 9
Dragonfly_8

Tytulowy Huzar jest włoskim buntownikiem dzialajacym przeciwko austriackiemu rzadowi. Zostaje wysledzony przez austriackich agentow, ktorzy maja go zabic, wiec ucieka. Po drodze trafia do miasta, w ktorym panuje epidemia (jesli sie nie myle cholery) i jako obcy zostaje posadzony o to, ze zatrowa studnie i wywoluje chorobe. Ponownie ucieka i chroni sie w domu Pauline. No i tyle jesli chodzi o poczatek :)

ocenił(a) film na 9
Nia

Ja widzialam caly film, nawet pare razy, ale juz dawno i w szczegolach go nie pamietam. Naprawde fajny film, poluje na ksiazke :)

ocenił(a) film na 8
Nia

on ją rozgrzał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones