PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6268}

Huzar

Le hussard sur le toit
6,9 1 456
ocen
6,9 10 1 1456
Huzar
powrót do forum filmu Huzar

"Huzar" - to już 3 film Rappaneu jak oglądałam i podobał mi się. Zdjęcie piękne, super krajobrazy, kolory - wszystko cacy. Olivier martinez był w tym filmie przystojny . Szok, bo ja go za brzydala zawsze uznawałam (no, ale dajcie facetowi kostium to od razu mu się uroda poprawi ). Tylko to czego mi brakowało w tym filmie to takie większe zarysowanie uczucia, więcej miłości, może nawet i namiętności. A Martinez miał swoje dobre sceny, z takimi ciuchami i z byciem takim Facetem (specjalnie przez duże F) jak główny bohater mógł jednak zrobić coś żeby kobiety mdlały na jego widok i żeby postać, którą gra wbiła się wszystkim pozytywnie w mózg. Bo trzeba przyznać, że Angelo (główny bohater) z charakteru był strasznie kochany, ale martinez troszeczkę za baldo wypadł. Nie tak charakterystycznie, tak bym to ujęła. Ale film jak najbardziej polecam, chociażby dla zdjęć, które bardzo mi się podobały. W ogóle kocham filmy kostiumowe i takie, w których pokazują kawałek ładnego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones