PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668429}
5,2 823
oceny
5,2 10 1 823
5,4 5
ocen krytyków
I Used to Be Darker
powrót do forum filmu I Used to Be Darker
ocenił(a) film na 6
franksi_natra

A możesz rozwinąć? Mnie w tym filmie chyba najbardziej urzekła muzyka, ogólnie był dobrze zrobiony i miał niezłą dramaturgię, ale główna bohaterka była płaska jak kartka papieru. Przynajmniej w moim odczuciu.

Asia_Roux

mogę się podpisać pod komentarzem powyżej. dramaturgia ok, dzięki czemu dobrze się ogląda. ogólnie odczucia pozytywne. muzyka faktycznie jest jedną z mocniejszych stron. warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
asztaka

A jak na moje, film jest słaby. Żadnego głównego wątku, kilka spraw przeplata się i nic nie wnosi do obrazu. Ja rozumiem, relacje w rodzinie, ciąża młodej, bunt nastolatki, rozpad małżeństwa - ale żadna z tych spraw nie została ukazana w sposób wnikliwy, nie zagłębiono się w nic pod względem psychologicznym. Dialogi koszmarnie nudne, zero akcji, ja szczerze mówiąc prawie usnęłam w kinie, a muszę napomknąć, iż dramat to mój ulubiony gatunek. Aktorstwo drewniane. Jedyne, co mnie urzekło, to wyżej wspomniana muzyka - piękne piosenki i przepiękny głos wokalistki.

szyba713

A gdzie to widzieliście?

ocenił(a) film na 3
dawidtytus

Festiwal transatlantyk, tylko, że w Koninie :)

użytkownik usunięty
szyba713

sundance chanel hd 4 godz temu

szyba713

co oznacza sposób wnikliwy i co oznacza aktorstwo drewniane?
w pełni spodziewałem się takiej formy, bo znam filmografię autora filmu.

MicScreAm

Oceny obejrzanych filmów tłumaczą w tym wypadku wszystko.
Kolega potrafi wyjątkowo szczodrze oceniać współczesne polskie kino. Nie doszukiwałbym się logiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones