PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35237}

I nigdy nie pozwolić jej odejść

And Never Let Her Go
6,7 93
oceny
6,7 10 1 93
I nigdy nie pozwolić jej odejść
powrót do forum filmu I nigdy nie pozwolić jej odejść

"And never let her go" to jeden z moich ulubionych filmów!!! A że bardzo lubie słuchać ścieżki dźiwękowe, a także wszelkie piosenki, które w moich ulubionych filmach były wykorzystane, to dlatego chciałabym sie zapytać czy ktoś wie kto spiewa??? i jaki jest tytuł??? dwóch piosenek użytych w tym filmie: jedna leciala w momencie, gdy Ann Marie poznała Toma na jakiejs imprezie (a właściwie gdy on ja zaczepił, gdy chodziła rozglądając sie po sali), a druga leciała wtedy gdy Anne znalazła w szufladzie liste rzeczy "które zepsuła", uśmiechając sie do siebie i pewnie wspominając w tym momencie zmarłego juz doktora. A więc jeśli ktoś wie kto je śpiewa (są to żeńskie głosy) i jaki jest ich tytuł, to proszę dać znać. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
DTFC

Enya - Smaointe
Enya - Wild Child
Fisher - I Will Love You
Fisher - Anyway
Red Delicious - Siren (pewnie o to Ci chodzi, ale nie jestem pewna :))

Daj znać czy to któraś z tych. Jak nie, to jeszcze poszukam ;)

ocenił(a) film na 7
miska16

Hej:)) O ile się dobrze wsłuchałam w te piosenki, to raczej nie jest to żadna z nich, niestety. Trzeba szukać dalej. Ten film jest jak widmo. W necie niczego nie można o nim znaleźć - ani jego samego, ani ścieżki dźwiękowej, zupełna pustka. Nawet na You Tube nie ma ani jednej scenki:(

ocenił(a) film na 8
DTFC

Ja oglądam ten film na Hallmark, czasem puszczają. Co do scenek z filmu to na youtube były do piosenki "Flown Away", było to cudne i pięknie streszczało film. Niestety dzisiaj szukam i już tego nie ma :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones