PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35237}

I nigdy nie pozwolić jej odejść

And Never Let Her Go
6,7 93
oceny
6,7 10 1 93
I nigdy nie pozwolić jej odejść
powrót do forum filmu I nigdy nie pozwolić jej odejść

Niesamowity...

ocenił(a) film na 10

Ten film jest NIESAMOWITY! Taki magiczny i daje do myślenia... To takie smutne... Płakałam na koniec, choć to mi się nie zdarza. Kathryn Morris cudownie odegrała rolę Anne. Myślałam, że policja nie znajdzie dowodów na winę Thoma, ale na szczęście stało się jednak inaczej. Film ani trochę mnie nie znudził, ogłądałam go z wielkim zaciekawieniem. Niesamowita historia, niesamowita obsada, niesamowity film... czego chcieć więcej? Jeden z najpiękniejszych filmów, jakie oglądałam.

miska16

Faktycznie film jest świetny. A nie wie ktoś może jak go zdobyć, bo nigdzie nie mogę go znaleźć....

ocenił(a) film na 8
kosmita187

Jeżeli jeszcze szukasz tego filmu, to mam go na dvd, z lektorem.

IrenaSz

Serdecznie dziękuję.
Obecnie jestem poza miejscem zamieszkania, wracam w grudniu, wówczas się zgłoszę, o ile Twoja oferta będzie nadal aktualna.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ewka_szara

Witam, napisz kiedy chcesz. Nie ma sprawy. Mam sporo filmów, bo jestem kinomanką od zawsze. Za młodu bym nie pomyślała, że kiedyś będę miała w domu filmy z ulubionymi gwiazdami. A w ciągu ostatnich iluś lat uzbierałam sporo dawnej klasyki - filmy z Elizabeth Taylor, Paul Newmanem, Montgomery Clift, Marlonem Brando, Gregory Peckiem, Charltonem Hestonem i in. Do tego zbieram te filmy, które chcę obejrzeć po raz n-ty, różne, byle dobre. Również pozdrawiam - Irena.

ocenił(a) film na 7
miska16

I pomyśleć, że Thomas Capano chodzi ponoć ciągle na wolności...

miska16

Film widziałam jakiś czas temu w tv, ale chciałabym obejrzeć go powtórnie. Jeśli ktoś wie, gdzie można go znaleźć - uprzejmie proszę o wiadomość.

ocenił(a) film na 8
ewka_szara

Jeżeli jeszcze szukasz tego filmu, to mam go na dvd, z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones