PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 499
ocen
7,1 10 1 29499
7,3 16
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

Bardzo dobry film o dojrzewaniu. Świetnie ogląda się duet Diego Luna - Gael Garcia
Bernal. Bohaterów jest trójka, ale to oni głównie skupiają na sobie uwagę. Ostatnia
scena w kawiarni, dla mnie, boleśnie prawdziwa.

użytkownik usunięty
PapierowaLalka

A ja uważam na odwrót, że to właśnie kobieta skupia na sobie cała uwagę. Szczególnie dla męskiego widza, który sie utożsamia z chłopcami. Jest jakby punktem odniesienia oraz punktem scalającym tych dwóch młodolatów.
Co do końca sie zgadzam 100% - naprawdę "boleśnie prawdziwa":)

ocenił(a) film na 7

tak oboje (obie) macie rację, o dojrzewaniu, w którym ta kobieta odgrywa główną rolę :)

ocenił(a) film na 9
PapierowaLalka

ostatnia scena w kawiarni bardzo przybijajaca, że taka przyjaźń sie skonczyla, nie rozumiem tego..

ocenił(a) film na 9
PapierowaLalka

Czy o dojrzewaniu tego nie wiem. Dla mnie był to film na pozór o niczym. Opowiadał o emocjach i o uczuciach głównych bohaterów, którzy byli rewelacyjnie skrojeni. Charyzmatyczna kobieta, którą zdradził mąż i która nie umie się z tym pogodzić i dwójka otwartych, lekko zboczonych Przyjaciół tworzyło mieszankę wybuchową. Wszystko było w pełnej erotyzmu oprawie, którą zdobił dym jointów. Scena w kawiarni - boleśnie prawdziwa - zgadzam się w 100%. I twoją matkę też jest dowodem na to, że film na pozór o niczym może być piękny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones