PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Ostatnio znowu odświeżyłem sobie ten film i zdałem sobie sprawę że nie rozumiem zakończenia . Więc tak babcia przeżyła to jasne ale czy Darek dowiedział się że ma córkę czy Zosia mu o tym nie powiedziała jak myślicie ? Na końcu Florka mówi do Kuby "tato " więc wychodziłoby że Darek nic o dziecku nie wie a Zosia udaje że Florka jest Kuby . Inna kwestia czy po gongu od byłej żony Kuby Kuba i Zosia byli od razu razem ? I czy w ogóle Zosia pamięta co stało się po spotkaniu na lotnisku ? A może została przerzucona do alternatywnej rzeczywistości do 2000 roku ? Bo sen to nie był ponieważ nie dziwiłaby się wtedy Zosia że babcia żyje w tej rzeczywistości i nie pamiętałaby że uratowała ją przed śmiercią . Zerknięcie na stronę "Trybuny Ludu " w pudełku z artykułem o wypadku sugeruje że pamięta o tym co zrobiła i że wypadek miał miejsce naprawdę . Co myślicie o tym ?

użytkownik usunięty
Cobros

Zosia wszystko pamiętała i jej babcia też. Cios spowodował, że wróciła do współczesności, ale przeszłość była inna. Darek nie wiedział o córce. Po ciosie od Lidki, Zosia i Kuba byli razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones