PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306522}

Iluzjonista

L'illusionniste
7,4 8 710
ocen
7,4 10 1 8710
7,0 7
ocen krytyków
Iluzjonista
powrót do forum filmu Iluzjonista

Miałem okazje dzisiaj zobaczyć film w Krakowie, na jednym z przedpremierowych pokazów (dla wtajemniczonych: TPS w Arsie) i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Film prawie zupełnie bez dialogów, bardzo wymowny, skłaniający do chwili zadumy a przy tym bardzo przejrzysty, zbudowany w prosty sposób. Wielki plus dla filmu za to ze pokazał iż nie trzeba mieć wielkiej treści, mesjańskiego przesłania i nie wiadomo jakich zabiegów artystycznych aby zrobić dzieło na poziomie, przyjemnie spedzic czas..

motylus

Witam. Mógłbyś mi powiedzieć czy są jeszcze jakieś pokazy przedpremierowe tego filmu w krakowie? Czy już zostaje czekać na premiere 26 listopada?

ocenił(a) film na 7
kimu

Z tego co się orientuje to ten film będzie otwierał Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima" 19 listopada, czyli pojutrze.

ocenił(a) film na 8
kimu

Dziś o 19 w Rotundzie otwarcie Festiwalu "Etiuda&Anima" właśnie "Iluzjonistą". Do zobaczenia!!

kimu

Hej,
jutro można jeszcze zobaczyć ten film na festiwalu Etiuda&Anima, z tego co widzę na stronie festiwalu będzie powtórna projekcja, bo są jakieś zmiany w programie. jutro o 19 w Kinie Rotunda - na stronie festiwalu (www.etiudaandanima.com jest szczegółowy program, polecam :)

ocenił(a) film na 8
motylus

I za to lubimy TPSy! Zawsze potrafią pozytywnie zaskoczyć, a tego wieczoru zabrałem do kina grupkę znajomych i naprawdę chciałem, żeby film wszystkim się spodobał. Na szczęście nawet mała wpadka operatora nie zepsuła radochy z "Iluzjonisty"

ocenił(a) film na 8
yahou

bronić zmuszonym operatora, który wpadki w rzeczywistości nie zaliczył - awarii uległ projektor.
tak czy inaczej, Iluzjonista uczynił seans klimatycznym, ciepłym.. bardzo udanym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones