PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 077
ocen
7,8 10 1 95077
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca
użytkownik usunięty
Katie_3

Bez Ciebie nie zauważyłbym daty emitowania w telewizji.

ocenił(a) film na 9

Również dzisiaj o 23 ;p

ocenił(a) film na 9
Derok

Również będę oglądał...bardzo jestem ciekaw - Operacja Świt z Bale'em mi się podobała....a teraz obraz Spilberga...no no zobaczymy :)

ocenił(a) film na 9
zioleklukas

no i po :}

Napisałam wcześniej niż pojawiło się na filmwebie ;p

ocenił(a) film na 7
Katie_3

A ja mam pytanie.. Nie ogladałam filmu od początku,dopiero jak błąkał sie po ulicach w czerwonym mundurku. I nie wiem jak do tego doszło?? Rodzice na końcu cali, zdrowi, pięknie ubrani, odpicowani... Znaleźli swoje dziecko wyglądające jak 7 nieszczęść.. To co się stało na początku, że nie mieli go przy sobie??

ocenił(a) film na 9
galateaa

Rozdzielono ich podczas wkroczenia wojsk japońskich do miasta....rodzice zapewne przekupili Japończyków aby ich uwolnili niestety na los chłopca nie mieli już wpływu....

Film rewelacyjny ! ! !

ocenił(a) film na 9
galateaa

Patafianie, jak masz zamiar dowalić coś takiego głupiego jak zakończenie filmu to pisz SPOILER na wstępie!
Jak ja nienawidzę takich ludzi!

ocenił(a) film na 9
Dudeck

Skoro widzisz że kolega wyżej zadał pytanie to chyba logiczne że poniżej będzie odpowiedź - pomyśl człowieku !!!!!!!!!!! patafian, pheh ;D

ocenił(a) film na 9
zioleklukas

Poza tym to nie jest zakończenie inteligencie!!!

ocenił(a) film na 9
zioleklukas

Jeszcze jest taka opcja, że myślisz, że ja myślę, że ty zamieściłeś spoiler, w takim wypadku popatrz do którego posta jest moja odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
Dudeck

Ok. Pomyłeczka;) Kłuć się zgalateaa :) Sorry, myślałem że do mnie pijesz:) A tak swoją droga to też nienawidzę jak ktoś nie używa "Spoilerów" - teraz nie czytam komentarzy przed obejrzeniem filmu bo kilka razy się naciąłem!

Pozdro!

ocenił(a) film na 9
zioleklukas

Dobrze, że wyjaśnione :). Co do mojego posta, gdzie zacytowałem spoiler, chciałem go edytować jeszcze, ale już się nie da, pozostaje mi zgłosić przy nim nadużycie, tak jak i przy tym, na który odpowiedziałeś, żeby nikt więcej, kto wbija tutaj, żeby zobaczyć kiedy w TV będzie film nie zobaczył od razu zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones