PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 066
ocen
7,8 10 1 95066
6,9 14
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

9/10

ocenił(a) film na 9

rewelacyjny film, ciekawa historia, bardzo dobrze przedstawiony film; genialna rola Christiana Bale'a (aż dziw że nie dostał nominacji); świetne zdjęcia i muzyka Williamsa
Moja ocena: 9/10

Pauleta

WITAM MIŁOŚNICZKĘ TEGO FILMU. TO NAJLEPSZY FILM W HISTORII KINA.PIERWSZY RAZ OGLĄDAŁEM GO 21 LAT TEMU. I MOGĘ GO OGLĄDAĆ DALEJ

ocenił(a) film na 9
grzegorzanu

jak już to MIŁOŚNIKA !!
a poza tym nie jestem miłośnikiem, tylko film mi się bardzo podobał, 10 bym mu nie dał ;]

użytkownik usunięty
grzegorzanu

oj tak, film jest przecudny, a jak ktoś powie że jest beznadziejny, załosny to chyba nie ma w ogóle uczuć! Ktoś powiedział, że muzyka powala na kolana, i owszem, zgadzam się. Film będzie leciał w środę 11 listopada na TVN7. Buuuuuu ale dlaczego akurat na TVN7? ;( Tego kanału nie mam...

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Nie zgadzam się na 9/10, ja dałem całą dziesiątkę! 10/10!
Muzyka jest po prostu piękna, a Christian Bale już chyba nigdy tak dobrej roli nie zagrał jak w tym filmie :-) Najlepsze jest to, że patrząc na tego 13-latka widziałem tego samego Bale'a, który obecnie gra w wielu filmach, już wtedy miał ukształtowany ten swój specyficzny sposób bycia, ten wyraz twarzy, spojrzenia, jak dorosłego Bale'a, ale... ale lepiej zagrał niż obecnie to robi w filmach :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones