PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 071
ocen
7,8 10 1 95071
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

Bale :OO

użytkownik usunięty

Masakra, jak w takim wieku można tak dobrze grać? Ile on tu miał lat?

Oglądałem tylko ostatnie 55 min filmu, a bardzo mi się film spodobał

Kiedy oglądałem ten film zastanawiałem się kim jest ten dzieciak. Po filmie kiedy zajrzałem na filmweba i zobaczyłem, że tym dzieciakiem był Bale nie mogłem uwierzyć. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl, że ten mały chłopiec to on.

mat2040

Kiedyś oglądałem ten film w telewizji i bardzo mi się spodobał, twarz tego chłopca tez była znajoma ale nie mogłem sobie przypomnieć do kogo ona "należy", dopiero parę dni temu wpisałem w google: "film o chłopcu w japońskim obozie pracy" i wyskoczył mi tytuł tego filmu na filmweb, i tak samo jak bulletskater zrobiłem :O, no bo jak w takim wieku można tak zaj*biście grać. Lubię Christian'a Bale'a i lubię oglądać z nim filmy, ale od tamtej pory mam do niego wielki szacun.

ocenił(a) film na 8
mat2040

Bez przesady, po uśmiechu i generalnie ustach od razu widać, że to Bale.

ocenił(a) film na 7
ageusz

dokładnie :)

ocenił(a) film na 9
mat2040

Takiego wyrazu twarzy nie ma zaden inny znany mi aktor.. Christian w specyficzny sposób "formuje" usta podczas grania. Czy tez to zauwazyliscie. Ja w ciemno wlasnie dzieki temu od razu rozpoznalem Bale'a. Tak po za tym film bardzo dobry chętnie do niego wracam.

ocenił(a) film na 10

To obejrzyj cały to jeden z najbardziej niedocenianych filmów wszech czasów.

Bo widzisz kochasiu, Bale to aktor o genialnym kunszcie aktorskim. Miało to we krwi już w wieku 5 lat.

ocenił(a) film na 7

patrzę na napisy końcowe, a tu Bale w roli Jima. gdybym wcześniej wiedział, że gra w tym filmie, to powiedziałbym, że to Jim. aktorsko on i Malkovich bardzo dobrze wypadli. a ostatnia scena może wycisnąć łzy

dla mnie taki sam szok jak w przypadku Morfeusza w Czasie Apokalipsy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones