PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 071
ocen
7,8 10 1 95071
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

być może jest to spowodowane moim ogromnym uwielbieniem dla Christiana Bale’a,
dlatego też nie potrafię spojrzeć na wszystko z należytym dystansem. Niemniej jednak gra
aktorska 13-letniego wtedy Christiana, który pokazuje nam całą gamę emocji, będąc przy
tym niesamowicie wiarygodnym jest naprawdę godna podziwu. Może i film rzeczywiście jest
trochę za długi, ale rekompensuje to piękna i wzruszająca muzyka, a scena końcowa kiedy
Jamie spotyka rodziców doprowadziła mnie do łez, co rzadko się zdarza, dlatego tym bardziej
moja ocena jest taka a nie inna.

phantasticum

SPOILER W POŚCIE WYŻEJ POD KONIEC! Wybaczcie, ale dopiero teraz zwróciłam na to uwagę i nie wiem czemu, ale nie mogę już edytować, dlatego mam nadzieję, że ktoś najpierw zauważy tego caps locka, uf, jeszcze raz przepraszam!

ocenił(a) film na 9
phantasticum

zgadzam się z Tobą, już 13-letni Bale był świetnym aktorem, choć po latach ogląda się ten film z delikatnym rozbawieniem jeśli pomyśleć jaki wyrośnie z niego Mroczny Rycerz :), Malkovich w tym filmie również trzyma poziom

ocenił(a) film na 9
phantasticum

O dziwo Bale jako dziecko był moim zdaniem o wiele lepszym aktorem(mimika,emocje) niż jest teraz (co nie znaczy że teraz gra źle) i to nie tylko on.Pewnie wynika to z tego że jako dzieci mamy mniej zahamowań i jesteśmy naturalniejsi.

CelineMarie

Może to dlatego, że mu podobno nieźle odwala i to od czasów "American Psycho".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones