PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 071
ocen
7,8 10 1 95071
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

Bale zagrał w tym filmie po prostu fenomenalnie, jestem pod wielkim wrażeniem jak można tak zagrać w tak młodym wieku, 10/10 ode mnie

użytkownik usunięty
ScreaManUnited

Mam to samo :)
"Dorosły" Bale jakoś mnie nigdy nie zachwycał, ale gdy zobaczyłam go jako dzieciaka - po prostu niesamowity!

ocenił(a) film na 9

Według mnie "Dorosły" Bale też gra bardzo dobrze, jest jednym z moich ulubionych aktorów, zresztą jego gre aktorską znałem jeszcze przed Imperium Słońca więc to że w tym filmie zagrał tak świetnie nie zdziwiło mnie zbytnio:)

użytkownik usunięty
ScreaManUnited

Może za dużo sie nasłuchałam od fanek jaki to on słodziutki i od razu się uprzedziłam ;)

ocenił(a) film na 10
ScreaManUnited

Jestem fanką gry aktorskiej nastoletniego Bale`a i uważam,że rola Jima jest jego najlepszą kreację w karierze. Niestety w ostatnim czasie, pomimo kilku niezłych ról popadł dla mnie w schematyczność a i zdarza się że po prostu drażni mnie jego widok na ekranie.

ScreaManUnited

Zgadzam się. Bale jest w tym filmie świetny, tym bardziej, że jest jeszcze dzieckiem.
W przeciwieństwie do przedmówczyni, mnie nie drażni widok tego aktora na ekranie. Wciąż pojawia się w interesujących filmach (np. "Prestiż" czy "Mechanik") i kreuje świetne postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones