PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 071
ocen
7,8 10 1 95071
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

zachwycający, wciągający, wzruszający, warty uwagi...


ten film odkryłam, niestety, dopiero w wakacje... bardzo żałuję... że tak późno... ale kiedy go pierwszy raz zobaczyłam... oOo... CUDO! obejrzałam go ostatnio na tvn7 i znów się zachwyciłam...


stwierdziłam, że jest to jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek widziałam!!!!!!!!


Spielberg jest po prostu... nie wiem jak określić tego geniusza!!!!!!! to jest człowiek, który zasługuje na wszystkie nagrody tego świata. może i przesadzam, ale jak obejrzałam po raz drugi ten film, nie mogłam powstrzymać oczu od łez...



SPIELBERG JEST DLA MNIE NAJLEPSZY.



Stephen King również!!!!!

użytkownik usunięty
sandi_14

Może dla niektórych ludzi twoja wypowiedź jest przesadą ale według mnie to jest prawda, co piszesz. Skoro popłakałaś / eś się na tym filmie to znaczy, że jesteś wrażliwy/a i masz jakieś uczucia. Mi też po filmie łza się pojawiła bo, szczerze mówiąc, przejęłam się losem chłopca. A miałam wtedy jakieś 11 lat...
FILM JEST THE BEST!!!
Fajnie, że go dadzą w TV, ale szkoda, że nie na TVP1 lub TVP2 (brak reklam) bo TVN7 nie mam ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones