PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 068
ocen
7,8 10 1 95068
6,9 14
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

zdjęcia,muzyka,film absolutnie genialny,pozostający na długo w pamięci.
Ma w sobie coś z bajki,dramatu,filmu wojennego,komedii
Chyba najlepszy Spielberg i chyba lepszego nie będzie w obecnych czasach kina powierzchownego pełnego wulgaryzmów

cott77

Charakterystykę postaci zawdzięczamy Ballardowi, który na podstawie własnych doświadczeń napisał "Imperium Słońca". Dzięki świetnym kreacjom aktorskim mogliśmy zobaczyć przekład tych postaci na ekranie. To jeden z tych filmów, które zapadają w pamięć na długo, a na napisach końcowych jeszcze patrzysz w ekran... :) Bale ujmujący i przesłodki - trudno uwierzyć, że to ten sam, który później grał w Figterze, Mechaniku, Mrocznym Rycerzu :)

ocenił(a) film na 10
Echiko

Dokładnie, ja na początku nie załapałem że znam go z 'Prestiżu'! Trochę się zmienił :]

ocenił(a) film na 10
karolprg

...jak my wszyscy... ;-) ale oczy i usta te same ;-) ...żal że dzieciństwo tak szybko ucieka,jak wspaniale że pozostają wspomnienia,do końca...
http://www.youtube.com/watch?v=6lapculOfR0&feature=related

ocenił(a) film na 7
cott77

Największe wrażenie zrobiła na mnie scena w której stojąc na dachu widzi przelatującego "cadilaca niebios", genialna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones