PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10701}

Inni

The Others
7,4 212 466
ocen
7,4 10 1 212466
7,8 16
ocen krytyków
Inni
powrót do forum filmu Inni

świetny film, ale ma jedną wade. Rewelacyjna zaskakująca końcówka powoduje
że nie ma się ochoty wracac do tego filmu.

użytkownik usunięty
impaler1

dlaczego tak uważasz?? a film naprawdę rewelacyjny

ocenił(a) film na 10
impaler1

Właśnie jest tak,że dzięki rewelacyjnej końcówce chce się wracać
do tego filmu ;).

ocenił(a) film na 7
Batmanowa

Tak zgadzam się film był bardzo ciekawy i chwilami przerażający koniec był zajebisty :)

ocenił(a) film na 6
Mela0203

za malo akcji, za malo. Wiecej myslalem w tym filmie o codmin niz o duchach

ocenił(a) film na 10
zel89

Film mi się podobał,faktycznie odrobinę mało działo się w niektórych
momentach,ale gdyby było inaczej,film zmieniłby nastrój .Mogłoby to zepsuc
dużo więcej niż bierność.Zakończenie świetne

zel89

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 10
Batmanowa

popieram! ja właśnie dzięki końcówce polecam go każdemu i zawsze chętnie wracam... zszokował mnie już przy pierwszym obejrzeniu, szokuje nadal... uwielbiam jego klimat i grę aktorską...

użytkownik usunięty
impaler1

nie rozumiem czemu nie miałnbyś ochoty wracać z powodu końca:D Dla mnie w sumie nie było aż takie zaskakujące, cały film myślałam:" może dzieci nie żyją, może ona, może służba...:D

ocenił(a) film na 8

Powiedziałbym, że właśnie trzeba wrócić do tego filmu, bo za kolejnym obejrzeniem nawet niektórych scen dużo więcej z tego filmu wyciągasz i cała ta układanka opowiedziana trochę od tyłu Ci się idealnie układa, tak przynajmniej było w moim wypadku...

ocenił(a) film na 10
Tomek_filmweb

dokładnie tak jest! ja mam to za każdym razem, gdy go oglądam... wciąż coś nowego... to zdumiewa i zachwyca... :)))

ocenił(a) film na 9
impaler1

A ja się zgadzam, końcówka troszkę mnie rozczarowała i nie mam juz ochoty wracać do tego filmu, ponieważ nie ma już tej tajemniczej atmosfery, kiedy wszystko się wie. Ale raz trzeba obejrzeć, naprawdę świetny klimat, to prawdziwy horror jest...

litwosxd

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 9
impaler1

Dziś znów wróciłam, jakiś piąty, może szósty raz. I nawet poprawiłam ocenę z 8 na 9. Chce się wracać.

ocenił(a) film na 9
impaler1

Ja go dzisiaj obejrzałem po raz piąty ;)

impaler1


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones