Film

Innerspace

1987 2 godz.
6,6 12 494
oceny
6,6 10 12494
1 650
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"id":"11595","linkUrl":"/film/Interkosmos-1987-11595","alt":"Interkosmos","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/15/95/11595/7185161.2.jpg"}
Pilot amerykańskich sił powietrznych bierze udział w nowatorskim eksperymencie. Znajdując się wewnątrz batyskafu zostaje zminiaturyzowany i wstrzyknięty do ludzkiego ciała. 
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Oscar Najlepsze efekty specjalne w roku 1988
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Porucznik sił powietrznych armii USA, Tuck Pendelton (Dennis Quaid), zostaje wyrzucony z wojska za pijaństwo. Zrozpaczony wyraża zgodę na wzięcie udziału w eksperymencie miniaturyzacji w laboratorium doktora Wexlera (John Hora). Na rewelacyjny wynalazek polują szpiedzy przemysłowi. Ich nieoczekiwany atak powoduje, że miniaturowa łódźPorucznik sił powietrznych armii USA, Tuck Pendelton (Dennis Quaid), zostaje wyrzucony z wojska za pijaństwo. Zrozpaczony wyraża zgodę na wzięcie udziału w eksperymencie miniaturyzacji w laboratorium doktora Wexlera (John Hora). Na rewelacyjny wynalazek polują szpiedzy przemysłowi. Ich nieoczekiwany atak powoduje, że miniaturowa łódź podwodna z umieszczonym w środku Pendeltonem zostaje wstrzyknięta do ludzkiego ciała przypadkowego przechodnia Jacka Puttera (Martin Short). Rozpoczyna się pełna przygód i niebezpieczeństw wędrówka po zakamarkach ludzkiego ciała (i nie tylko).

boxoffice
$25 893 810 w USA
na podstawie
Chip Proser (materiały do scenariusza, historia)
studio
Amblin Entertainment / Guber-Peters Company, The / Warner Bros.
data produkcji
1987
tytuł oryg.
Innerspace
inne tytuły
Interkosmos Polska
Inter espace Kanada
Więcej...
Tuck nie mógł zobaczyć w swoim oczodole kapsuły z Jackiem, gdyż była mikroskopijna.
Odbicie Jacka w lustrze pozostało takie same, a przecież zaczął uciekać.
Zmienia się wystrój kuchni Tucka, po tym jak został napadnięty.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zabawne,Pomysłowe,Ponadczasowe

  kinoman77_filmweb ocenił(a) film na 9

  Uwielbiam ten film. Najlepszy,obok "Back to the Future" film Spielberga,którego sam nie wyreżyserował. Znakomicie zrealizowana (do dziś robi wrażenie) komedia s-f,ze znakomitymi rolami,zwłaszcza Martina Shorta,świetnymi efektami,którego niejedno dzisiejsze CGI potrafią zawstydzić. Motye ... więcej

 • efekty????

  użytkownik usunięty

  film sie nie starzeje fandzolicie o efektach jakby to stanowilo o sednie filmu moge ogladac film z przed 50 lat i mam to w dupie jakie sa efekty liczy sie tresc..

 • Magiczna podróż

  iza198444 ocenił(a) film na 6

  Świetny pomysł na dobrą komedię został tu w pełni wykorzystany i zrealizowany w niezłym stylu! B.zabawna!

 • Scena z ciężarówką

  Floadi ocenił(a) film na 7

  Niejeden film sensacyjny chciałby mieć tak świetnie zagraną scenę akcji.

  1
  • Polski tytuł.......

   Max66 ocenił(a) film na 8

   Film zabawny, owszem (dałem 8/10), ale mnie ciekawi nazwisko geniusza, który nadał temu filmowi tytuł będący nazwą radzieckiego programu kosmicznego, tworzonego na przełomie lat 60. i 70 zeszłego stulecia http://pl.wikipedia.org/wiki/I nterkosmos Dla kolesia "inner", czy "inter" to jeden pies ;-)