PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 394 136
ocen
8,0 10 1 394136
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Bajka bez ładu i składu, w dodatku udająca "naukową". Z koszmarnymi dialogami i wszystkim tym, co jest najgorsze w amerykańskich filmach: tani patos, łzy, itp. Faktycznie, czas można ściskać i rozciągać, ale nie można sprawić, by płynął wstecz. Tak więc nikt mi już nigdy nie wróci trzech godzin straconych na to badziewie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Kupa kur-wy z ciebie. Wkurzające gówno jesteś. Masz nieźle we łbie nasrane.

ocenił(a) film na 7
United_States

nie obrazaj siebie bardziej swoja glupota. juz bardziej sie nie da

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ty kupo gówna co ma gust 10 letniego dziecka.

ocenił(a) film na 7
United_States

gorzej upasc na dno niz ty upadlas sie nie da. oszczedz sobie nieustannego wstydu i skoncz pisac.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Twoja głupota jest jak głębia Rowu Mariańskiego czyli najgłębszego miejsca na Ziemi. Głębiej się już upaść nie da. Idź oglądaj Teletubisie, Gwiezdne wojny, Power Rangers, Muminki i tego typu gnioty a nie spamuj na forum porządnego filmu. Jesteś intelektualnym kałem lub co gorsza intelektualną biegunką.

ocenił(a) film na 7
United_States

przyznaj sie. masz problem z soba

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Interstellar to nie jest film adresowany do fanów Transformers czy Power Rangers.

ocenił(a) film na 7
United_States

Czyli ci sie nie podoba.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ty gustujesz w filmach typu Transformers, Powe Rangers, Saga Zmierzch i dlatego nie doceniasz Interstellar

ocenił(a) film na 7
United_States

ty gustujesz w kale dlatego doceniasz interstellar

ocenił(a) film na 7
United_States

jesteś fanem m jak miłość i mody na sukces dlatego lubisz interstellar

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

ale z ciebie półgłówek i idiota

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

napisal to stulejarz za avatarem ann hataway, ktory chce byc kobietą.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ile ty masz lat? 10? Bo po twoim avatarze można dojść do takich wniosków.

ocenił(a) film na 7
United_States

ile ty masz multikont raze ? 150 ? united_states czy leif_errikson to jedne z wielu ktore posiadasz xd zwiekszenie liczby multi do poziomu twojego iq czyli 10 nie zwiekszy twojego iq

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ty pedale. Jestem facetem heteroseksualnym i w przeciwieństwie do ciebie gustuję w kobietach , które są moimi idolkami i które na znak miłości i sympatii umieszczam w avatarze, a nie taki pedał jak ty który w avatarze ma faceta. Pewnie lubisz się onanizować na widok facetów, że fotki innych facetów umieszczasz w swoim avatarze.

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

moim zdaniem udajesz kobiete aby podrywac innych facetow. ktos tu ma problemy z akceptacja swojej orientacji jak widac xd

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

masz zdrowo we łbie nasrane. nie dość że masz najbardziej wszawy gust na filmwebie i cały czas trollujesz to jeszcze jesteś pedałem bo w avatarze wlepiasz sobie zdjęcia facetów którzy cię podniecają. Idź oglądać Transformers, Power Rangers, Teletubisie, Gwiezdne wojny, Matrix , Szybcy i wściekli dzieciaczki z najniższym ilorazem inteligencji na Filmwebie

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

wiem, że lubisz być traktowany jak kobieta gejku. mnie z kobietą jeszcze nikt nie pomylił za to ciebie ciągle. lubisz być traktowany jak suczka gejku. kochasz brazyliskie telenowele i interstellary jak każda kobieta.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Nie rozmawiam z osobami z ilorazem inteligencji poniżej 50 czyli takimi jak ty więc EOT

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

ty rozmawiasz tylko z ludźmi o iq poniżej 10 czyli z ludźmi na twoim poziomie. ja z tobą nie rozmawiam tylko powtarzam żebyś nie udawał kobiety, bo tak sobie chłopaka nie znajdziesz geju.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

A ty dalej swoje. Skończ pisać te brednie. Masz najbardziej wszawy gust na Filmwebie bo lubisz gnioty w stylu "Szybcy i wściekli", Transformers, Power Rangers, Matrix, Gwiezdne wojny, Mad Max itd Osoby z takim gustem jak ty są naprawdę mało wymagające intelektualnie i mają bardzo niski iloraz inteligencji. Idź oglądać Teletubisie i gadaj z kimś na twoim poziomie najlepiej z jakimś idiotą.

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

Udało ci się już znaleźć narzeczonego na filmwebie ?

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

to że ty jesteś pedałem, nie oznacza że każdy jest pedałem

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

tylko ty jesteś pedałem i chcesz być traktowany jak kobieta.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ale to ty oglądasz pedalskie bajki w stylu Teletubisie, a nie ja. Jesteś przykładem osoby z bardzo niskim ilorazem inteligencji. Na jedyne na co cię stać to nazwanie adwersarza pedałem. Nie będę dyskutował z dzieckiem który lubi Gwiezdne wojny i Matrixa. Idź oglądaj swoje teletubisie i Transformersy.

ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

ale to ty oglądasz brazylijskie telenowele i telenowele jak interstellar i twoje iq jest naprawdę małe skoro się nie zorientowałaś, że cały filmweb uważa cię za kobietę. lubisz to gejku.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Jesteś jeszcze 8 letnim dzieckiem które uważa, że jak facet ma w swoim zdjęciu do profilu kobietę to znaczy, że musi czuć się kobieta? A co miałem sobie tam wstawić dzieciaku? Supermana? Brazylijskie telenowele to raczej ty lubisz oglądać, a nie ja, bo ja żadnych takich nie znam w przeciwieństwie do ciebie.

ocenił(a) film na 10

Autorze tego komentarza absurdalne jest zwracanie uwagi na niestrzeżoną przez wojsko kukurydzę, cała twoja żenująca opinia jest chyba efektem wyobraźni krowy a nie człowieka, próbujesz udowadniać logikę filmu nie zdając sobie sprawy z tego że ludzki umysł jest znacznie większym absurdem i niezrozumiałością niż kwestie poruszane w filmie, zamiast zwracać uwagę na opakowanie spojrz co jest w środku, otwórz umysł i wyobraź sobie ludzkość za tyle lat ile dinozaury panowały na ziemi, odrobina wyobrźni a zobaczysz nieprawdopodobieństwa większe niż te z których śmiano się setki lat temu kiedy niemożliwym było latanie... to co dzisiaj mamy na świecie to nic innego jak spełniona ludzka wyobraźnia, nieskończenie wielka

użytkownik usunięty
ikswohceicjow

Przecież z tą kukurydzą to był taki poboczny mało istotny detal. Moja wina, że dałem się wyciągnąć na dyskusję trollowi.

"zamiast zwracać uwagę na opakowanie spojrz co jest w środku"

No ale w środku jest właśnie to żenujące "M jak miłość".

"to co dzisiaj mamy na świecie to nic innego jak spełniona ludzka wyobraźnia"

Co Ty opowiadasz! A gdzie są kije-samobije? Gdzie samonakrywający się stoliczek? Gdzie czarodziejska różdżka? Z moich dziecinnych bajek nic się nie spełniło. Z filmowych bajek też mało co. W 2001 roku mieliśmy już z inteligentnymi komputerami dofruwać do Jowisza.

ocenił(a) film na 10

Twój ostatni akapit zamyka właśnie twoją wyobraźnie, bo zamykasz się na etapie o którym już słyszałeś, a nie na tym co niemożliwe i co człowiek jest w stanie sobie wyobrazić i stworzyć, niemożliwym jest koniec ludzkiej wyobraźni, dlatego cofnij się 1000 lat wstecz i pomyśl o rozmawianiu przez telefon, o robieniu zdjęć o wznoszeniu 100 tonowej maszyny w powietrze o stanięciu człowieka na księżycu, o tym jak świat się zmienił przez ostatnie 200 lat, a teraz wyobraź sobie co będzie za milion lat, za 100 milionów za 200 milionów, tyle lat panowały tu dinozaury, co będzie za w tak dalekiej przyszłości? Tego nie wiesz więc nie pisz o lądowaniu na innej planecie w 2001 roku bo to jest sekunda naszej cywilizacji ...

użytkownik usunięty
ikswohceicjow

"a teraz wyobraź sobie co będzie za milion lat"

Naprawdę nie czujesz, jakie bzdury piszesz? Co to w ogóle znaczy "wyobrazić sobie, co będzie za milion lat"? Przecież to puste frazesy, które kryją kompletną BEZMYŚLNOŚĆ. Na tym właśnie polega różnica między cywilizacją techniczną, a tym, co było wcześniej, że wcześniej ludzkość sobie głównie wyobrażała: samonakrywające się stoliczki, czarodziejskie różdżki, napoje nieśmiertelności itp. itd. I nic realnego z tego "wyobrażania" nie wynikało. Ty proponujesz, żeby cofnąć się właśnie do takiego jałowego "wyobrażania".

ocenił(a) film na 10

a myslisz ze to co dzisiaj mamy to z czego sie wzielo z siedzenia przed monitorem i pierdzenia w stolek takich idiotw jak ty czy moze ludzi ktorzy marzyli o tym co inni uwazali za niemozliwe a dzisiaj jest powszechne... kumasz troche w tym pustym czerepie? czy bedziesz sie podniecal popylarnoscia najbardziej prymitywnego komentarza na filmwebie jaki stworzyles ?

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się w 100%. W tym filmie zamiast magicznego "stoliczka" mamy magiczną "szafkę".
Dlatego ja wolę porządną bajkę jak "Opowieści z Narnii" od tego bzdetu z ambicjami naukowymi.

ocenił(a) film na 10

Ps. czarodzijska różczka? spojrz chłopie w niebo to ją zobaczysz, zobaczysz gwiazdy a nawet całą galaktyke składającą się z miliardów gwiazd to jest coś czego twój zamknięty umysł nawet nie próbuje zrozumieć tak jak kiedyś plebs nie próbował zrozumieć że ziemia jest okrągła, niczym się od nich nie różnisz bo nie masz wyobraźni i wierzysz tylko w to co już stworzyli inni dlatego wróć lepiej do bajek i m jak miłość skoro tak dobrze je znasz

użytkownik usunięty
ikswohceicjow

"zobaczysz gwiazdy a nawet całą galaktyke składającą się z miliardów gwiazd to jest coś czego twój zamknięty umysł nawet nie próbuje zrozumieć"

Twój otwarty umysł jak na razie produkuje wyłącznie słowotok bzdur, ale dzięki za podbijanie wątku.

ocenił(a) film na 10

Twoja pustota i ubogość intelektu są bardziej absurdalne niż nieskończoność wszechświata , na szczęście tumany nie tworzą świata tylko ludzie tacy jak einstein lub da vinci, rusz pustą mózgownicą i zadaj sobie pytanie czy taki tuman jak ty zbudował samolot czy wzieło się to z wyobraźni ludzi inteligentnych, bo z tego co historia mówi to takie tumany jak ty 500 lat temu uważały latanie za absurd a o chodzeniu po księżycu nawet nikt nie myślał i czego to dowodzi ? Ze jesteś tumanem dla którego postęp się zatrzymał w dniu dzisiejszym

użytkownik usunięty
ikswohceicjow

Jeszcze raz dziękuję za podbijanie. Pa pa.

ocenił(a) film na 10

gratuluje zyciowego sukcesu na filmwebie i pewnie w zyciu...

ocenił(a) film na 10
ikswohceicjow

i nie pisz wiecej juz o tych swoich czarodziejkach bo sie zwyczajnie kompromitujesz najbardziej prymitywnymi przykladami ludzkiej wyobrazni, moze zaraz wyskoczysz gdzie sa muminki? dlaczego nikt ich nie stworzyl?

ikswohceicjow

Buhahaha. Koleś na końcu zaczął sam do siebie gadać.

ocenił(a) film na 7
Tomek54321

hahaha xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Anne_Hathaway_fw

blokuja ciagle barana za pisanie glupot. a ten dalej multikonta robi zeby byc blokowanym za debilizm wybitny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

to konto wkrotce ci tez zablokuja. debilizm jak widac rozmnaza sie u ciebie jak bakteria. ah te twoje multikonta...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Leif_Eriksson

wiem ze tak sie czujesz.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

masz nieźle we łbie nasrane fanie Gwiezdnych wojen,Matrixa, Transformers, Powe Rangers i Mad Maxa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones