PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101059}

Iwan Wasiliewicz zmienia zawód

Ivan Vasilevich menyaet professiyu
7,2 1 147
ocen
7,2 10 1 1147
Iwan Wasiliewicz zmienia zawód
powrót do forum filmu Iwan Wasiliewicz zmienia zawód

Iwan Wasiljewicz zmienia zawód: z donosiciela na cara. Jakiś podtekst jest, a poza tym na prawdę
śmieszny!

ocenił(a) film na 9
mozgokop

Koniecznie muszę zobaczyć, tylko zawsze albo zapominam, albo nie mam czasu, albo co innego oglądam akurat. Ale mam wpisany na listę i pewnie na dniach będę ściągać. A jeśli chodzi o podtekst i to że film jest nie głupi... Jak ma być głupi, jak jest na podstawie Bułhakowa? Przecież to mistrz satyry i podtekstów :D

ocenił(a) film na 7
ustinja

Jest tam taki fragment, gdzie Iwan Groźny jest zasłuchany w pieśni Wysockiego! Ubawiłem się po pachy. (No i te wymyślne pościgi...)

ocenił(a) film na 9
mozgokop

Właśnie skończyłam oglądać i śmiać się. Genialny film :D A fragment, gdy ten naukowiec szuka Cara i pyta "Где царь?" a Szpak odpowiada "Закусывать надо" rozwala na samym początku :D

ustinja

Jakby nie było, uwaga jak najbardziej słuszna...

ocenił(a) film na 9
mozgokop

Przy tych pieśniach Wysockiego robi genialne miny, jakby autentycznie przeżywał te słowa :D

mozgokop

czkawki dostałem ze śmiechu. Choć ta scena też pokazuje jakim to totalitarnym krajem był ZSRR A.D. 1973 i jak bardzo antysystemowy był Wołodia. Jedna z najbardziej "rewolucyjnych" pieśni Wysockiego (popraw mnie, to były Konie narowiste?) w jednej z najpopularniejszych komedii Sojuza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones