Dan in Real Life

1 godz. 38 min.
6,4 26 309
ocen
6,4 10 26309
6 275
chce zobaczyć
6,2 6
ocen krytyków
{"rate":6.1666665,"count":6}
{"type":"film","id":260077,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dan+in+Real+Life-2007-260077/tv","text":"W TV"}]}

Dan Burns (Carell) to samotny ojciec, który po śmierci żony, poświęcił się całkowicie wychowaniu dzieci. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Marie (Binoche). Poznaje ją w księgarni, ale okazuję się, że jest ona dziewczyną jego brata Mitcha (Cook).

elima
opis użytkownika

Dan Burns (Steve Carell) to wdowiec, samotnie wychowujący trzy córki i piszący porady dla rodziców w lokalnej gazecie. Pewnego dnia, spotyka on w księgarni Marie (Juliette Binoche). Po tym, jak poznają się bliżej, Dan dowiaduje się, że Marie chodzi na randki z... jego bratem, Mitchem (Dane Cook).

Kono
opis użytkownika

Życie Dana (Steve Carell) kręci się wokół jego trzech dorastających córek, które po śmierci żony samotnie wychowuje. Choć na co dzień zajmuje się prowadzeniem rubryki z poradami w poczytnym piśmie, w realnym życiu nie do końca radzi sobie z rolą ojca. Po kolejnej "wychowawczej porażce", cała czwórka jedzie na rodzinny zjazd do dziadków (Dianne Wiest i John Mahoney). Tam nieoczekiwanie Dan poznaje wspaniałą kobietę, która nie na żarty zawraca w głowie pogodzonemu z losem wdowcowi. Cała rodzina jest zachwycona piękną Marie (Juliette Binoche), i wydaje się, że i ona odwzajemnia ich sympatię, a nawet nagłe zauroczenie Dana. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie jeden drobny szczegół... Marie zjawiła się w ich domu jako dziewczyna jego młodszego brata - Mitcha (Dane Cook).

Mims
opis użytkownika

Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone wychowaniu trzech niesfornych córek oraz pracy dla lokalnej gazety, w której redaguje rubrykę z poradami dla samotnych rodziców. Aż do chwili, gdy poznaje w księgarni Marie (Binoche). Dan jest oczarowany pierwszym spotkaniem z Marie, ale kolejne jest dla niego niczym kubeł zimnej wody – dowiaduje się, że Marie jest nową dziewczyną jego brata...

opis dystrybutora dvd