PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526732}

Jack, jakiego nie znacie

You Don't Know Jack
7,4 19 579
ocen
7,4 10 1 19579
6,8 9
ocen krytyków
Jack, jakiego nie znacie
powrót do forum filmu Jack, jakiego nie znacie

nominacja - nagroda emmy:
Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym
*Al Pacino

Fajnie... Cieszę się. Ale zasłużył sobie na tą nominacje jak nikt inny... Ostatnie parę lat nazwałbym bezowocnych jeśli chodzi o produkcje, w których występował...
Nie, wiem nie mi to oceniać, ale dziwi mnie fakt że za rolę w Kupcu Weneckim Al nie otrzymał żadnej nagrody. A co do nominacji do złotych malin, uważam to za bezpodstawną żenadę bądź propagandę.... Może i nie były to role takie jakie znamy z poprzednich produkcji. Natomiast złote maliny to już przesada....
Także cieszy mnie bardzo ta nominacja za rolę w filmie You Don't Know Jack...
Kto wie , może i wykluje się z tego jakaś wygrana... Na prawdę i to chyba przyzna każdy... Al jest obecnie w wielkiej formie... Dał z siebie wszystko...
Myślę że w najbliższych latach może być o nim bardzo głośno... Al nie powiedział jeszcze ostatniego słowa....
Taką też napawam siebie nadzieją. Al to w końcu jeden z najwybitniejszych aktorów w historii kinematografii. A ja osobiście zgadzam się z bieżącym rankingiem. Również uważam że jest najlepszy....
Al Pacino górą....
Pozdrawiam wszystkich fanów...
Zainteresowanych bez pamięci tym wybitnym aktorem zapraszam na moją stronę internetową poświęconą nikomu innemu jak właśnie A. Pacino...
Przez cały czas nad nią pracuję i szukam współautorów....----> http://alpacino333.pl.tl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones