PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526732}

Jack, jakiego nie znacie

You Don't Know Jack
7,4 19 580
ocen
7,4 10 1 19580
6,8 9
ocen krytyków
Jack, jakiego nie znacie
powrót do forum filmu Jack, jakiego nie znacie

Film porusza bardzo ważny, aktualny ale zarazem bardzo trudny temat. Pokazuje różne aspekty eutanazji, różne przypadki i spojrzenia i przede wszystkim nie narzuca widzowi jakiegoś poglądu (przynajmniej ja takiego narzucania nie odczułem).

Do tego dodać jeszce świetną obsadę, która wzorowo wywiązała się ze swoich zadań. Wielka szkoda, że jest to produkcja telewizyjna, przez co nie trafi do kin i prawdopodobnie mocno ograniczy ilość osób, które ten film obejrzą czy w ogóle dowiedzą się o jego istnieniu. Mam nadzieje, że w Polsce wyjdzue chociaż na dvd.

Na koniec chciałem tyko zwrócić uwagę, że strasznie w tym filmie postarzyli Pacino, wygląda jakby miał z 80 pare lat. Trochę sie przestraszyłem jak go zobaczyłem, pomyślałem "kurde, ale z niego już dziadek". Co prawda ma już 70 lat, ale przypominając sobie Zawodowców czy 88 minut, gdzie jego role były bardziej żywiołowe i dynamiczne, jestem pełen nadziei, że Al ma jeszcze mnóstwo energi i wystąpi jeszcze w niejednym dobym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones