PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526732}

Jack, jakiego nie znacie

You Don't Know Jack
7,4 19 580
ocen
7,4 10 1 19580
6,8 9
ocen krytyków
Jack, jakiego nie znacie
powrót do forum filmu Jack, jakiego nie znacie

Zdarzały mu się role nienajlepsze albo całkiem złe, w ogóle uważam, że jest on aktorem
'skrajnym' i nie uznaje gry na 50%...albo daje z siebie wszystko, albo gra w taki sposób, że
jego fanom, do których niewątpliwie się zaliczam, jest po prostu przykro, że muszą/chcą to
oglądać. Jednak dla mnie ten film i jego wcielenie się w postać dr Kevorkiana są swoistym
majstersztykiem. Tematyka filmu jest trudna- to nie ulega wątpliwości, ale została
przedstawiona w wyważony i słuszny sposób. Nie chcę się opowiadać po żadnej ze stron,
bo ewentualne podjęcie takiej decyzji jest indywidualną sprawą, uważam jednak, że film
powinien być rozpropagowany na większą skalę. Ślepe deklarowanie- jestem za, jestem
przeciw, w moim odczuciu, nie powinno mieć miejsca, jeśli chodzi o kwestie eutanazji.
Zdecydowanie polecam ten film. warto.

ocenił(a) film na 10
M3g

Całkowicie zgadzam się z każdym słowem tej wypowiedzi. Przywraca mi wiarę w istnienie sensownej debaty i logicznego toku myślenia.
Ciekaw jestem ile jeszcze lat zajmie nam wyjście z tego nowożytnego średniowiecza i pełne dotarcie do opinii publicznej z tematami takimi jak eutanazja, małżeństwa tej samej płci / adopcja przezeń dzieci, in vitro, itp.
Film moim zdaniem bardzo dobry. Za to właśnie lubię HBO - obiektywizm, odpowiednie wyważenie argumentów obu stron oraz podejmowanie nie-mainstream'owych i niepopularnych tematów, wszystko przy zachowaniu pełni profesjonalizmu.
Potrzeba więcej filmów tego typu, które powinny docierać do jak najszerszej widowni.

ocenił(a) film na 8
M3g

Tak, rola głównego bohatera to mistrzostwo :) Cały film nie jest przesadzony nie narzucało się w nim żadneego ze zdań zmuszał tylko do zastanowienia się nad tym problemem.
Ciesze się że trafiłam na recenzje tego filmu przypadkiem i że udało mi się go oglądnąć ale zgadzam się powinien być bardziej rozreklamowany bo jest naprawdę jednym z lepszych i głębszych filmów ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones