PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526732}

Jack, jakiego nie znacie

You Don't Know Jack
7,4 19 580
ocen
7,4 10 1 19580
6,8 9
ocen krytyków
Jack, jakiego nie znacie
powrót do forum filmu Jack, jakiego nie znacie

Po pierwsze Al Pacino wygląda bosko w tym filmie. Jest milion razy lepszy niż w młodości. I nie
przypomina mi Allena (nie cierpię) . Po drugie oczywiście film jest bardzo subiektywny,
jednostronnie pokazujący, oceniający itd. Po trzecie krótko po jego obejrzeniu stanęłam w obliczu
takiej sytuacji jak z filmu .... i naprawdę żałowałam, że takiego doktora nie ma pod ręką.... i jeszcze:
piękny i niepokojący jest motyw, że wszystkie osoby jemu bliskie i jemu oddane zabiera śmierć....
film na pewno pozostający w głowie. Chociaż przyznam nie rozumiem tytułu.

użytkownik usunięty
idaiola

"Po drugie oczywiście film jest bardzo subiektywny, jednostronnie pokazujący, oceniający itd."

A jest jakaś inna strona? Godna traktowana poważnie. Każdy przeciwnik eutanazji jest komuchem najgorszego sortu, bo popiera kolektywizm własności życia, a jak głosi stara prawda... http://is.gd/vpO4E8

No jest, jest, nawet jeśli prezentuje poglądy, których jestem przeciwnikiem to nie mogę odmawiac istnienia tej innej, drugiej stronie:)

idaiola

Oryginalny tytuł "You don't know Jack" wziął się od powiedzenia: you don't know jack schitt, czyli w wolnym tłumaczeniu g*wno wiesz :)

daweed77

:) no to już wiele tłumaczy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones