PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34164}
4,6 6 823
oceny
4,6 10 1 6823
1,5 4
oceny krytyków
Jak to się robi z dziewczynami
powrót do forum filmu Jak to się robi z dziewczynami

Co to jest ???

użytkownik usunięty

Tak się zastanawiam do jakiego gatunku przypiąć ten film i nic nie przychodzi mi do głowy. W każdym razie na pewno nie jest to komedia, obejrzałem ponad godzine tego czegoś i dalej nie dałem rady, przez ten czas ani razu nawet się nie uśmiechnąłem .

ocenił(a) film na 7

a ja się śmiałem cały czas

ocenił(a) film na 7

na forum "Kac Wawa" piszesz,że oglądając film trzeba być najaranym bo inaczej nie wkręcisz się w film.Może tym razem miałeś po prostu słaby towar ? he he

użytkownik usunięty
Znawca kina

Z towarem wszystko było ok . Po prostu strasznie nudny film i nawet jedna scena w nim mnie nie rozbawiła . Jedna z niewielu , polskich komedii na których chociaż raz się nie zaśmiałem . A nawet nie wiem czy nie jedyna . Po prostu totalne dno

troll

troll

to tragikomedia ale do śmiechu, a jak ktoś nie może/umie się śmiać to ..na grzyby, jest teraz sezon

użytkownik usunięty
kama_2

Ja się śmieje praktycznie non stop. A w tym filmie nie było ani jednej śmiesznej sceny.

to idź na grzyby

ocenił(a) film na 8

widocznie nie masz poczucia humoru lub uważasz się za wyjątkowego "znafce" kina

użytkownik usunięty
sh4dowman

Mam poczucie humoru i uwielbiam praktycznie wszystkie polskie komedie. Jednak to nie była komedia,ponieważ nie było ani jednej śmiesznej sceny .

ocenił(a) film na 7

DLA CIEBIE nie było ani jednej śmiesznej sceny i to WCALE NIE OZNACZA że film ten nie jest komedią, bo jak najbardziej jest. Nie jest jakiś super górnolotny ale w sam raz na odmóżdżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones