PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34164}
4,6 6 824
oceny
4,6 10 1 6824
1,5 4
oceny krytyków
Jak to się robi z dziewczynami
powrót do forum filmu Jak to się robi z dziewczynami

niezależność

użytkownik usunięty

Niezależność tego filmu była przez niektórych podważana uważam niesłusznie bo film niezależny to dla mnie po pierwsze zrobiony za prywatne pieniądze a nie za państwowe czy publiczne bonusy po drugie to film niezależny w treści i w środkach wyrazu, odbiegający od przyjętych kanonów. A tej oryginalności nie można "Jak to się robi z dziewczynami" odmówić. Nie sztuka zrobic film gładki i ułożony, z którym wszyscy się zgadzają jeżeli chodzi o idee; to prawdziwa odwaga zrobić coś szokującego co poruszy nasze wyobrazenie o swiecie. Dlatego brawa dla Dzikiego za odwage i ze wylowil z masy takiego zdolnego kolezke jak Przemek Angerman. Miałam z nim osobiscie do czynienia i chociaz nie zaangazowal mnie do obsady jestem wdzieczna za wskazowki jakie mi dal w trakcie castingu. Naprawde otwierają głowę na nowe rozwiązania. I dodają otuchy, nawet ludziom którzy juz długo parająsię aktorstwem i czesto zapomnieli o rozbudzaniu prawdziwej energii przed kamera. Takich ludzi naszej kinematografii potrzeba: odważnych, bezkompromisowych i nieszablonowych, szczególnie w tym zblazowanym światku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones