PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 520
ocen
7,8 10 1 325520
6,9 43
oceny krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

8/10

użytkownik usunięty

Sądzę, że nie jest to film dla masowego widza, dlatego pojawiło się na filmwebie całkiem sporo
negatywnych opinii typu "nudny i nic więcej nie mam na jego temat do powiedzenia". Według
mnie film był na prawdę bardzo dobry - miejscami poruszający, a miejscami lekki i zabawny.
Ponadto obsada jest znakomita, a Colin w stu procentach zasłużył na Oscara:)

ocenił(a) film na 10

zgadzam się film jest bardzo dobry tak jak obsada

ocenił(a) film na 7

Nie wiem po co ludzie którzy oglądają same filmy akcji i komedie romantyczne postanawiają oglądać ten film. Oceniają go potem nisko tylko przez pryzmat własnego gustu nie zwracają uwagi na to co w tym filmie jest dobrego np: trochę fajnego humoru i jakieś problemy monarchy i kawałek z biografii Jerzego VI. Zgadzam się z twoją wypowiedzią, dałem 7, bo jakoś trochę niektóre sceny mi się ciągnęły.

Błagam, to nie jest film dla masowego widza? Idealnie zachowawczy, oklepane metody prowadzenia historii, solidne aktorstwo, pokazana miliard razy w kinie historia. Dla masowego widza już bardziej nie jest "Social Network", skrzywdzone w oscarowym konkursie z powodu dużych pieniędzy wyłożonych na promocję "Jak zostać królem".

użytkownik usunięty
KaRz

Po przeczytaniu komentarzy zauważyłam, że przeciętny widz widzi w tym filmie tylko 'Jąkałę' i multum 'nudnych' scen - można wówczas powiedzieć, że nie jest to film dla masowego widza. To moje zdanie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones