PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 520
ocen
7,8 10 1 325520
6,9 43
oceny krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

Mój ulubiony

ocenił(a) film na 10

,,Jak zostać królem" to niewątpliwie mój ulubiony film. Oglądam go co najmniej raz w miesiącu.
Każda scena jest idealna. Reżyser spisał się znakomicie. Aktorzy w tym filmie są genialni. Przez to
arcydzieło zakochałam się w Colinie, Helenie i Geoffrey'u. Nie wyobrażam sobie tego filmu bez
nich. Co z tego, że są tam przekleństwa. Nawet jeśli to jest nich znikoma ilość. Popłakałam się na
nim nie raz i pewnie jeszcze w przyszłości będę... Polecam wszystkim. To znakomita historia króla
Jerzego VI o pokonywaniu własnych słabości i wiary w siebie. :)

ocenił(a) film na 6
alex1004

No to słabo, jak twoim zdaniem nie ma ciekawszych filmów .... Średni film z zawyżoną oceną. Ale szanuje twoje zdanie, chociaż z lekkim niedowierzaniem . Dla ciebie może to być arcydzieło, dla mnie typowy średniak.

ocenił(a) film na 8
alex1004

Byłam trochę rozczarowana tym filmem. Naczytałam się dużo pochlebnych recenzji, tyle Oscarów, a jakoś mnie nie powalił na kolana. To prawda, że czas spędziłam miło, choć pod koniec już trochę się nudziłam. Gra aktorska bez zarzutu, świetne kostiumy i scenografia, dobra muzyka, ale jak dla mnie to film na jeden raz. Choć rozumiem, że ktoś może go oglądać na okrągło- ja tak mam z Indiana Jonesem ( taka niewinna fiksacja):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones