PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 507
ocen
7,8 10 1 325507
6,9 42
oceny krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

Przez ten film, zacząłem się jąkać ;/ chocholera

ocenił(a) film na 10
Sebastian_20

też troszkę zaczęłam się jąkać , ale film był rewelacyjny i jeszcze słodziutki Colin OH !

ocenił(a) film na 4
Vintage_2

ehh słodziutkiego, to Ty chyba jeszcze nie widziałaś :/

ocenił(a) film na 10
Sebastian_20

tssa Colin jest piękny<3

ocenił(a) film na 10
Sebastian_20

P-p-przy p-p-przeklinaniu się nie jąka, słabo oglądałeś ten film, cholera! :-P

ocenił(a) film na 4
ewej

Słabo rozumiesz sens mojej wypowiedzi. Co mam wspólnego, to że on nie jąka się przy przeklinaniu, do tego , że ja zacząłem się jąkać?

ocenił(a) film na 10
Sebastian_20

Słuszne stwierdzenie. Bo w Twojej wypowiedzi nie ma żadnego sensu. Jak po obejrzeniu jakiegoś filmu można się zacząć jąkać? To jest dopiero bez sensu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Sebastian_20

Tak myślałam. Bye, bye trollu.

Sebastian_20

Nie chce zaczynać kłótni dlatego bez względu na wszystko to będzie mój pierwszy i ostatni post w tym temacie.
Nie nazwałabym tego nawet trolowaniem. Nie rozumiem jak można upaść tak nisko by oceniać rodziców drugiej osoby na podstawie NICZEGO. Jak można upaść tak nisko by nazwać 'nikim' kogoś, kogo nigdy nie widziało się na oczy i kogoś kto nie ma nic wspólnego z tym co jest tutaj mówione. A na dodatek ten bękart na końcu...czy Ty w ogóle masz pojęcie co piszesz? Internet odbiera rozum a dodaje odwagi. Gratuluję Sebastian, popisałeś się.

ocenił(a) film na 10
marmolada_xd

Dzięki za poparcie :-) Już zgłosiłam palanta. Nie warto z takimi pisać, szkoda czasu i energii. Trzeba takich zgłaszać i tyle. Może w końcu dostanie bana i się zamknie na wieki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones