PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 520
ocen
7,8 10 1 325520
6,9 43
oceny krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

Nic specjalnego

ocenił(a) film na 4

Przynudnawy

ocenił(a) film na 9
jasiunr1

Nie zgadzam się z tobą.Film jest wspaniały.

ocenił(a) film na 9
jasiunr1

Właśnie to w tym filmie jest fajne: nic się właściwie nie dzieje, ale jest mega ciekawy.

ocenił(a) film na 4
Merkura

Według mnie nie jest Ciekawy.

ocenił(a) film na 7
Merkura

Swą świetność zawdzięcza inteligentnym dialogom król- terapeuta, a także charakterom tych dwóch postaci.

ocenił(a) film na 3
jasiunr1

Zgadzam się. Reżyseria też nie powala - wszystko prosto na tacy podane aż do obrzydzenia.

"Najciekawsza" jest dla mnie ostatnia sekwencja - jak wypowiadają wojnę Niemcom. Dzieje się coś historycznie mega-ważnego, a król (!) mało jajka nie zniesie bo musi do poddanych przemówić. Kończy przemówienie i zbiera feedback jak mu poszło. A to że wojna - a co tam. Niedawno skończyli poprzednią. :)

ocenił(a) film na 7
tkoomzaaskz

Mam to samo, popieram w 100%!

ocenił(a) film na 10
tkoomzaaskz

Ale wojna w tym filmie ma drugorzędną rolę. Najważniejsze było przemówienie, bo o tym jest waściwie ten film.

ocenił(a) film na 3
aCzajkowski

Rozumiem. Nie mniej jest to wg mnie niewyważone, a przez to śmieszne. To tak jakby Żyd który trafił do Auschwitz rozpaczał miesiącami że zgubił zegarek. Albo ten Żyd jest wariatem (nie ogarnia sytuacji która się wkoło niego dzieje), albo reżyser robi komedię - albo nie wiem co. I w "jak zostać królem" jest właśnie takie "albo nie wiem co".

ocenił(a) film na 7
jasiunr1

Wręcz przeciwnie, nie był dla mnie nudny ani trochę.

jasiunr1

Dokładnie, nudny, dotrwałam ledwo do połowy

ocenił(a) film na 7
jasiunr1

Nudny to on jest, nie powiem.
Trochę dziwnie mi się oglądało mając to samą przypadłość :) Ale pozytywnie - 7/10 na pewno zasługuje.

ocenił(a) film na 7
jasiunr1

Nudny nie jest, ale mnie rozczarował. Po tylu nagrodach spodziewałem się większego polotu.

ocenił(a) film na 5
chemas

Tak jest :) Można obejżeć ale żeby aż nagrody to lekka przesada.

jasiunr1

Film jest beznadziejny. Tyle mam do powiedzenia. Uwielbiam filmy historyczne, ale to była jakaś pomyłka. Ale przeważnie filmy wyróżniane Oskarami są przereklamowane. Moja ocena to 1 na 10. Wolę zapomnieć, że w ogóle oglądałam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones