PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539270}

Jak zostać królem

The King's Speech
7,8 325 520
ocen
7,8 10 1 325520
6,9 43
oceny krytyków
Jak zostać królem
powrót do forum filmu Jak zostać królem

Nie wiem skąd tyle nagród za ten film... Gdyby nie to, że oglądałam ten film w szkole to na pewno nigdy bym go nie
zobaczyła w całości. Może to po prostu nie mój gust, ale nie poleciłabym go nikomu... No może tylko paru osobom które
mają problem z jąkaniem ;-).

ocenił(a) film na 8
merenwen9

imo to typowy film telewizyjny dlatego nie żałuję. że obejrzałam go dopiero przed chwilą w tv ...
wbrew pozorom to nie problem z jąkaniem stanowi oś tego filmu a radzenie sobie (dodam dla coponiektórych: wrażliwej) jednostki z pewnym ciężarem, jaki przyszło mu nosić. Na pewno nagrody za aktorstwo w 100% zasłużone, prawdziwy popis aktorskiego kunsztu :)

evillynn

Zgadzam się, że aktorzy sobie poradzili jak najbardziej, ale cała reszta mi się nie podobała. Tylko tak jak mówię - może muszę do tego filmu jeszcze dorosnąć, aby go zrozumieć :).

ocenił(a) film na 10
merenwen9

a ja jestem zachwycona bardzo mi sie podobal, mialam go obejrzec juz jakis czas temu no i wczoraj wlasnie nadrobilam ;p mnie akurat w gusta trafil idealnie,no ale wiadomo ze kazdy lubi co innego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones