PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697614}
6,1 1 678
ocen
6,1 10 1 1678
3,7 6
ocen krytyków
Jaskółka
powrót do forum filmu Jaskółka

Jaskółka

ocenił(a) film na 8

scena, w której Agnieszka z Renatką siedzą na kanapie i jedna mówi do drugiej: "uciekaj!", a tych dwóch się do nich zbliża, wbiła mnie w fotel, miałam ciarki i tylko modliłam się, by to nie było TO, o czym myślę. jakie są wasze refleksje nad tym filmem? dla mnie jest to film trudny i bardzo wymowny, ale czy myślcie, że to wszystko się zdarzyło? czy tylko (jak padło w wypowiedziach niżej na forum), Agnieszka sobie to wymyśliła? myślcie, że ci faceci mogli robić krzywdę dzieciom?

beciami

Mało to pokręconych ludzi typu Fritzl.

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Niestety, takich ludzi nie brakuje... film jednak wg mnie nie wyjaśnia podstawowej kwestii, czy rzeczywiście tak się stało, czy też działo się to tylko w głowie Agnieszki. Nie wiadomo, dlaczego jej koleżanka zmarła, Agnieszka była wtedy dzieckiem, może sobie dopowiedziała niektóre rzeczy? Generalnie, film mi się podobał, ale jest zbyt niedomówień, żeby stwierdzić, czy to się stało, czy nie. Ja jako ciekawska bestia czuję niedosyt, zakończenie mogło inaczej wyglądać. Szkoda. Ale może o to w tym filmie chodzi, żeby się zastanawiać wciąż, a odpowiedzi nie uzyskać. Pozdrawiam.

beciami

Koleżankę zabił jej ojciec z sąsiadem, tu nie ma co kombinować.

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Tak myślałam. Dałam filmowi 8, wbił mnie w fotel i stąd emocje. Przerażające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones