PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 467
ocen
7,2 10 1 80467
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

film wydaje się być jakąś psychodeliczna wizja... mam duże opory by go obejrzeć. z tego co mi znajomi mówili film całą swoją wielkość opiera o opinie sobów. pojawiło się coś nowatorskiego przyszedł pan zdzisiek- autor podręcznika od woku [powiedzmy autorytet bądź elita umysłowa], powiedział że to jest dobry film i już cała masa ludzi by nie uchodzić za nie wrażliwych na piękno twierdzi iż jest to rzeczywiście coś fantastycznego. słucham gdyż bardzo szanuję zdanie użytkowników. przekonajcie mnie bądź odwiedźcie od oglądania. pozdrawiam

maciolo

Trudno powiedzieć, skąd opinia, że to psychodeliczna wizja. Być może właśnie od ludzi, którzy poszli na film "bo wypadało". Snobizm snobizmem - ja poszłam z przekonaniem, że trafię na jakąś tandeciarską "magię" itd - sądziłam oczywiście po plakacie sugerującym "urokliwość"w sposób zdecydowanie przesłodzony - i po kilku gdzieś przeczytanych recenzjach. Rzecz jasna, na seansie były grupki młodych "znawców", oglądających Film Ambitny. Jakakolwiek idea tego może zaciemnić sam odbiór - bo film nastawiony jest na prostotę, a jednocześnie i na głębię - z niej wynikającą. Choć niestety dużym minusem jest sztywna gra Błęckiej - Kolskiej. Tylko kilka scen z jej udziałem było naprawdę dobrych. Natomiast te, w których głosem tragicznie "profesjonalnym" i "obojętnym" opowiada o zapachach lub przygotowaniu do pracy - mogą skutecznie zniechęcić. Reszta to kwestia wrażliwości odbiorcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones