PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 955
ocen
6,5 10 1 62955
5,4 15
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne
ocenił(a) film na 6
venom_angin

Już 61%, na MC 57/100. Też się prawdę mówiąc tego nie spodziewałem, tym bardziej, że zwiastun zapowiadał naprawdę solidne kino na poziomie świetnego 'Ultimatum'. I trochę mnie martwią zarzuty, że sequel niepotrzebny, że niewiele rusza fabułę po ostatnim filmie, że jest pozbawiony chemii jak w poprzednich filmach duetu Greengrass-Damon. I że jest nuda (tylko 25linijek tekstu Damona). I jest w porównaniu do 'Ultimatum' tym czym 'Spectre' było na tle 'Skyfall'. Więcej nagłówków mi się odechciało czytać. Przekonam(y) się jutro

ocenił(a) film na 7
venom_angin

Też nie spodziewam się jakiś fajerwerków, w zasadzie jestem pewien że nie dorówna żadnemu Bournowi, ale mam nadzieję na solidną, wciągającą porcję rozrywki :)

ocenił(a) film na 8
venom_angin

Film trzeba samemu zobaczyć.

venom_angin

Na IMDB 7,9/10. Walić recenzentów!

venom_angin

Już 55%

użytkownik usunięty
Castanello

A czego się neo angin spodziewałeś recenzji po 90%.Błagam wiadomo że ta część jest robiona na siłę.

venom_angin

Warcraft też miał naprawdę słabe recenzje, a film wyszedł solidny ;)

użytkownik usunięty
venom_angin

Na Metacritic też mało optymistycznie. 5,9

ocenił(a) film na 2
venom_angin

Przecież to gniot skierowany do amerykańskich ćwierćmózgów.

ocenił(a) film na 8
mrpablo

Widziałeś że oceniłeś już? I co daje ci prawo do uważania ludzi za ćwierćmózgów?

ocenił(a) film na 2
kacperowski20

Co się głupio pytasz? Oczywiście, że widział tzn. wyszedłem po półtorej godzinie, bo nie dałem rady tego oglądać.

ocenił(a) film na 8
mrpablo

Jesteś gość. Wyjść po 1,5 godziny kiedy końcówka filmu była :D Już tyle wysiedziałeś to i do końca mogłeś. Po co idziesz do kina? Nawet jak się nie podoba to wysiedzieć do końca należało i ocenić.

ocenił(a) film na 3
kacperowski20

Eee tam, dobrze, że wyszedł bo ten film był niesamowicie nierealny. W poprzednich częściach działy się akcje skrajnie prawdopodobne i dało się jeszcze w nie uwierzyć patrząc z niedowierzaniem, że mogłoby to być możliwe. W nowej części realnych było niestety parę scen. Szkoda, dałem 3 przez sentyment do poprzednich części.

ocenił(a) film na 8
bsotniczuk

Ale iść na film z nastawieniem żeby był realny to śmieszne xD W każdym filmie są sceny nierealne jeżeli by się doczepić.

ocenił(a) film na 3
kacperowski20

Prawda jest taka, że nie w każdym, jeżeli film jest spójny i przemyślany to działa wszystko ładnie. Zresztą nie chodzi mi o to, aby nie było się do czego przyczepić tylko żebym się nie musiał czepiać cały czas, ale cóż, jestem śmieszny, może Ciebie nie męczą takie filmy bo mnie męczą.

ocenił(a) film na 3
bsotniczuk

A, sorry, zapomniałem, xD xD xD

mrpablo

Mysle ze my jestesmy wieksze cwiercmozgi niz amerykance.Wystarczy zobaczyc jak nasz rzad nas dym...a

ocenił(a) film na 3
mrpablo

I polskich.

venom_angin

Niedawno wróciłem z kina i co mogę napisać? z jednej strony spodziewałem się więcej. Z drugiej jak po tylu latach kręci się film z jakiejś serii, to ciężko nieraz żeby dorównał poprzednikom. Muzyka znajoma;-) Zdjęcia, montaż również. Aktorzy się posunęli wiekowo-jedni mniej, inni bardziej. Zwłaszcza po Tommym to widać bardzo. Niestety, zagrał też tutaj bardzo płasko i bez uczucia. W ogóle mam wrażenie, że wiele kwestii wypowiadanych było sztucznych. Julia Stiles tak sobie, Alicia Vikander zrobiła na mnie większe wrażenie. Vincent Cassel nieźle, ale bez szału. No i Matt...też myślę, że czegoś zabrakło w jego grze. Najlepsze momenty to Ateny i finał w Vegas. Końcówka intrygująca...czyżby dalszy ciąg? Oceniam na 7/10.

@MrPablo, gniot? 2/10? Cóż, gusta są różne...

ocenił(a) film na 7
mariooks1945

Zabrakło chemii, niestety. I porządnych scen walki wręcz, dla których pokochałam tę serię. Damon grał tak bez przekonania, jakby z lekkim poczuciem obciachu, że w tym wieku występuje w filmie akcji...
T.L. Jones tak słaby, że aż szok.
Postać Vikander na plus- zimna karierowiczka.
Ogólnie przyzwoite kino. Niestety, tylko przyzwoite.
Choć może to wina zawyżonych oczekiwań?

zarazzapomnelogin

Wybieram się z koleżanką, która nie widziała poprzednich części. Możesz powiedzieć, czy znajomość poprzednich jest tu konieczna? Czy fabuła znacząco nawiązuje do poprzednich filmów?

ocenił(a) film na 7
ektr

Hmm ciężko powiedzieć, bo widziałam poprzednie części. Jest wyraźne nawiązanie, ale wydaje mi się, że da się wszystko zrozumieć, a może nawet lepiej oglądać tylko tę część, bo nie drażni powtarzający się schemat fabularny i wplecione sceny z poprzednich części.

venom_angin

ghostbusters 3 ma u nich 80% wiec prosze.....

Sabcio1234

Ghostbusters to zły przykład. Obyło się bez blamażu, ale postacie średniawo napisane oraz film ma w paru momentach problemy z tonem i montażem. Jednak humor chwilami spoko i zajebiste intro.
Hejt oczywiście niezasłużony ;)

ocenił(a) film na 8
venom_angin

Idź do kina. Ja jestem fanem serii, obejrzałem i jestem zadowolony. Faktycznie, fabuła to wiercenie dziury w całym. Ale koniec końców jest to film akcji, a w filmach akcji liczy się jednak cała ta otoczka CGI :)

Kirabax

Już byłem. Okropny montaż, parę sporych idiotyzmów. Pojedyncze ciekawe motywy trochę ratują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones